Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti mit néztek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit néztek meg egy lányon először?

Figyelt kérdés
Fenekét, mellét, szemét, fülét stb. És ha az arca nem szép, viszont "bögyös" akkor maradtok vele a randira?

2012. jún. 19. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jaja, jöhet a tejcsárda!
2012. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az arcát. Nem.
2012. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 okoska31 ***** válasza:
100%

1. arc

2. alak (formás, természetes mell, helyes popsi).

3. DE A RANDIN CSAK AKKOR MARADOK, HA VALAMI A FEJÉBEN IS VAN (agy, ész, gógyi, ahogy tetszik)

2012. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 okoska31 ***** válasza:
vakrandira ritkán megyek, így ha az arca nem tetszik, el sem jutunk addig, hogy maradjunk randira.
2012. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A szemét, tekintetét. A külsőben az a lényeg, hogy megragadjon a tekintete, a többi csak extrázás.
2012. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hány köteg húszezres van nála.
2012. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem az arc fontos leginkább, a szeme és a mosolya, aztán fenék, mell. füle?? :D azt nem igazán szoktam megfigyelni :DD. én a nagyon bögyös lányokat annyira nem szeretem, szóval ez nem lenne számomra olyan dolog ami miatt a többi nem érdekelne.
2012. jún. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szem, arc, popó, összhatás...mell annyira nem izgat! :)

De ez én vagyok!

2012. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam ez attól függ. Az orbtiális nagy melleket már csak azért is megnézem elsőre, mert vonzzák a szemet. De egy normális alkatú lánynál előbb az arc, aztán az alak, utána mell, fenék, lábak...
2012. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
először az arcát. aztán a szemét. utolsó sorban pedig az alakját.(nem mindig utolsó. ha pl nagyon kövér a csaj, akkor az arca nem jön be). randira meg csak úgy megyek valakivel, ha az illető nem síkhülye
2012. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!