Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ezt hogy értsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezt hogy értsem?

Figyelt kérdés

Tegnap egy buliban kavartam egy sráccal. Látszólag érdeklődött irántam, azt kérdezgette, hog mikor megyek megint bulizni, és hogy milyen sűrűn vagyok a városban. (15km-re lakok a várostól.) Majd úgy váltunk el egymástól, hogy megkeres egy közösségi oldalon.

Igenám, de nem keresett. :S És ezt nem értem. Ha ti ennyire érdeklődtök egy csaj iránt, akkor utána nem keresitek? Ez csak duma volt, hogy lerázzon?:S


2009. júl. 5. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Buliban, kavarás, közösségi portálon?! Szerintem, ha igazi férfi lenne a talpán, ehívott volna egy délutáni sétára a 'városba' másnap.

De lehet én vagyok ódivatú és ez ma már nem jön be a lányoknak...

21/F

2009. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyszerre rosszra gondolni. Sok minden más oka lehetett annak hogy nem talált meg. Pl.: rossz internet kapcsolat - mostanában sok a vihar, könnyen elképzelhető hogy nincs egy ideig internetszolgáltatás. Vagy egyszerűen nem talált meg. Van hogy rosszul működnek a keresők, főleg iwiw-en, az én falumra rá sem lehet keresni. Vagy egyszerűen nem volt még ideje rá. És még sorolhatnám... Légy türelmes, vagy keresd meg te.
2009. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy többet nem hallasz felőle, velem is előfordult, pedig az msn-címemet adtam meg. Vannak ilyenek, lehet, hogy peched volt. De ne add fel a reményt^^
2009. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy holnap bejelölöm mondjuk... csak nem vagyok az a kezdeményezős fajta ami azt illeti, meg a pofáraeséstől is félek. :S sajnos nem egyszer szvtam már meg így.. na mindegy.
2009. júl. 5. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt.Aztán én jelöltem be...később kiderült:barátnője van....de veled ne így legyen!!!
2009. júl. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a minimum az lett volna, nállam h elkérem a számod ha ténleg érdekelsz, meg esetleg az msn cimed

és másnap már tuti, h zaklattalak is volna h kéne talizni

2009. júl. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen velem is előfordult már..aznap este megadtam neki az msn címem..mondván hogy majd felvesz,és be is jelöl egy közösségi portálon.

Vártam a csodát és semmi :) Felvettem msn-re,de tagadott mindent..Neki csak egy "kavarás" volt az egész, nem is értem hogy gondoltam ,hogy majd lesz valami....

Mind1 rizsát félretéve..


Ha szórakozóhelyen ismerkedsz fenn áll a veszély,hogy utána már nem is beszélsz a sráccal/lánnyal,mert csak szórakozik,jól érzi magát aznap este....

Nem elkeseríteni akarlak,DE ha nem is vagy kezdeményező típus ,vedd fel msn-re és beszélgessetek..kitudja milesz belőle:)

Én drukkolok..és hajrá ;)

16L

2009. júl. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

saját tapasztalat:

ugyan ez volt buliba tökre érdeklődött meg minden aztán ő nem keresett meg hát megkerestem én jó aztán msn és a vége az lett h elég csúnyán pofáraestem:S

tehát amikor már ott voltunk h nem is beszéltünk akkor benyögte h neki bnőm tetszik:S

na ezek után buliba nem ismerkedek:S

2009. júl. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az is eszembe jutott hogy kicsit direkt praktikázik (tudod vannak ilyen marhaságok hogy randinál mondja hogy holnap felhív persze nem hív fel csak később..) mondjuk szerintem ez hülyeség jobb ha az ember egyenes. Minden esetre próbáld meg a kezdeményezést ha annyira érdekel a srác.
2009. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!