Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor is izgulok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is izgulok, ha egy fiúval csak neten beszéltegek, ha pedig találkozunk, végképp "leblokkolok". Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Annyira szerencsétlen vagyok, minden lehetőségemet elrontom így..

17/L


2012. jún. 17. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is több önbizalom :) Aztán nyugi ha bejössz egy srácnak és látja rajtad hogy te nem igazán tudsz kezdeményezni akkor majd megteszi ő, azaz ő elkezdi a beszélgetést te pedig válaszolsz esetleg kérdezel nem lesz gond.
2012. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mutass képet
2012. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nincs miért izgulnod kislány :) jó esz ott minden. legyen önbizalmad:) meg én kimondottan aranyosnak tartom ha látom, h valaki izgul kicit :D hajrá hurrá.
2012. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem nem zavarna az ilyesmi, max. ha hosszabb távon is fennállna a helyzet. Lehet, hogy alapból görcsölsz, és azon izgulsz, hogy "jaj, most biztosan le fogok blokkolni", aztán le is blokkolsz. Fő a pozitív gondolkodás, gondolj arra, hogy a srác is csak ember, nem harapja le a fejed. Igyekezz elterelni a figyelmedet, ne gondolj görcsösen arra, hogy neked most éppen válaszolnod/kérdezned kellene stb. Szerintem a fiúk többsége nem ítéli el azt, ha látja rajtad, hogy izgulsz, és biztosan meg is fognak tenni mindent azért, hogy feloldódj.
2012. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért,neked írkálnak a srácok?;)Mert akkor nem biztos hogy indokolt az önbizalomhiány...
2012. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, nekem írnak. Lehet, hogy nem indokolt, mégsem tudok tenni ellene.
2012. jún. 18. 07:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nálad próbálkoznak akkor csak visszajeleket kell küldeni...

A leblokkolást úgy érted hogy annyira ideges vagy fura vagy hogy azhiszik velük van baj?;)

17/F

2012. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, sajnos így van. Azt hiszik, hogy engem nem érdekel az egész, pedig pont az ellenkezője, csak nem tudom, hogy fejezzem ki. Talán félek valamitől, vagy nem is tudom...
2012. jún. 18. 17:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lelkileg nem állsz még készen a dologra, tudat alatt ezért görcsölsz. A másik lehetőség az, hogy már előre azon rágódsz, hogy úgyis el fogod rontani. Az érdeklődést pedig úgy tudod kimutatni, hogy ha mondjuk találkozol egy sráccal, akkor te is kérdezősködsz róla, a gátlásosságot pedig úgy tudod legyőzni, ha minél többet gyakorlod a kommunikációt. Nem reménytelen az ügy, csak nem szabad túlagyalnod semmit.
2012. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazából két lehetőség van:

Vagy tudatalatt nem is érzed helyesnek a dolgot (nem kell neked az illető),és ezért vagy fura,

vagy pedig attól tartasz hogy elfogod rontani ,és ez a jóslat beteljesíti magát.

Ez a probléma csakis önbizalomgondokból eredhet,úgyhogy tüneti kezelés helyett inkább azt kéne helyrerántani;)

17/F

2012. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!