Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Bejönnek nektek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejönnek nektek az olyan vékony fiúk, akiket csontinak lehet nevezni, mert még a bordájuk is kint van és a karjuk is vékony?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 19:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Krokodilozol ?
2012. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem. kövérnek érezném magam mellette
2012. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
(Kíváncsi vagyok a válaszokra, csak azért írok. Egy vézna, de edzésben lévő srác)
2012. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
52kg és 166cm magas.
2012. jún. 17. 19:14
 5/18 anonim ***** válasza:
HUha hát ez nem túl bíztató. És hány éves vagy
2012. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem. Én férfit akarok magam mellé, nem egy etióp kisfiút.
2012. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
22 vagyok, nőni már nem fogok. Hízni csak drága edzésekkel meg tömegnövelőkkel tudnék.
2012. jún. 17. 19:17
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha magas vagy,és jóképű,és még egy kicsit gyúrsz is(mint én)úgy simán!;)


(186cm 68kg)

2012. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"hízni csak drága edzésekkel meg tömegnövelőkkel tudnék."

te egy idióta vagy ne haragudj. MI az ,hogy DRÁGA EDZÉS és tömegnövelő? Én tudod hány doboz drága tömegnövelőt pazaroltam el amatőr koromban ? Mivel egy grammot nem híztam tőle pedig a legjobb márkákból válogattam.

Nem eszel rendesen, nem eszel ELEGET. Ezért nem hízol. És ehhez nem kellenek tömegnövelők ! Edzeni meg mindenhogy lehet nem viccelek, saját súllyal például. Ha nem egy üres szobában élsz (bár még akkor is tudsz fekvőzni amit nem kell lebecsülni, az egykezes fekvők például elképesztően hasznosak) akkor simán tudsz edzeni.

Ez csak kifogás

2012. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja és nagy izmaid lehet nem nőnek a fekvőktől de legalább erős leszel. Szedj le valahonnan egy meztelen harcos vagy fegyencedzés könyvet persze csak ha van net ;)
2012. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!