Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hívjam el lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hívjam el lesz ami lesz, vagy várjak még, hogy több jelet kapjak, és figyeljem a reakcióit?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem egy tanfolyamot (jogsi) és megismerkedtem egy helyes lánnyal. Két évvel fiatalabb mint én jövőre kezdi az egyetemet, ez azért nem nagy korkülönbség. Nagyon okos, helyes, humoros és csinos pont az esetem. Ha van téma nagyon jól tudunk beszélgetni. A második előadáson mellém ült le, és azóta is mellettem ül, érdeklődve nézegette az indexemet, meg kredit rendszerről beszéltünk, egyetemi dolgok, majd a villamoson család miegymás stb. Ez csak jel nem? Erre felbátorodtam vittem neki jegyzeteket és gyakorló szoftvert miegymás. Finoman bókoltam a héten. Készséggel ajánlottam fel a segítségemet a program használatában erről nem rég küldtem neki egy e-mailt. A közösségi portálon is bejelöltem, ő visszajelölt. Ám pénteken már kicsit másabb volt nem volt téma és én kukán ültem mellette, próbáltam feldobni valamit, de nem indult be hosszabb beszélgetés. Szerintetek ez nyomulás? Nem szeretném elrontani a dolgot. Vegyek vissza? El fog utazni jövőhét közepén nyaralni, és a tanfolyam is lassan véget ér, vagyis az elmélet, de kitudja, hogy gyakorlaton hogy leszünk. Randit kérnék tőle. De attól félek ez neki gyors, és teljesen félreért. Hogy itt vagyok én x éves fejjel "nagy egyetemista" túl vagyok már pár kapcsolaton tapasztalt és csak fiatal "húsi" arra kell, de nem, abszolút nem így van. Valami megfogott benne, pont olyan személyiség akit eddig kerestem, de nem merem megkérdezni, hogy esetleg tanfolyamon kívül is jó lenne összefutni. Egyrészt jó félek az elutasítástól, másrészt, tényleg nem szeretném sem összezavarni, sem elrontani a dolgot, ha gyorsnak érzi úgyis nemet mond. Tényleg nem akarom elrontani. Jövőhéten van még 3 napom, mielőtt elmegy.
2009. júl. 5. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondold át a lehetőségeidet! Ha nem hívod el randira, talán soha többet nem látod, ez 100%, hogy kudarc lesz. Ha elhívod, lehet, hogy igent mond, lehet, hogy nem, ha az utóbbi, akkor talán soha többet nem látod. Ez 50%, hogy kudarc lesz. Én elhívnám :)
2009. júl. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hívd el mindenképpen, mondd el neki, hogy félsz hogy többet nem látod, és szeretnéd jobban megismerni a tanfolyamon kívül és hogy tudod hogy egy kicsit gyorsan történnek a dolgok, de nagyon szimpatikus számodra, akkor már jobb úton haladsz, mint korábban. Hívd el!
2009. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rontottál el semmit, vedd könnyedén a dolgot! Hagyd, hagy menjen el nyaralni, de az utolsó napon, amikor elmegy, kérdezd meg: Azért megiszunk majd egy kávét együtt, oké? És akkor egész nyaraláson azon fog agyalni, ez vajon mit akar jelenteni. Aztán, ha hazaért, gondolom beszéltek msn-en vagy telefonon, elmentek kávézni, egy darabig a nyaralása lesz a téma, aztán meg sima ügy;) Hajrá, szurkolok!
2009. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell azonnal lerohannod, msn címet is cserélhettek, a jövőben is tarthatjátok a kapcsolatot e-mail formájában, és bővebb ismerkedés után te is érezni fogod, hogy a kettőtök közötti kapcsolatban ő mennyire érzi azt az erőt, hogy ti esetleg összejöhettek. De mindenesetre sok sikert kívánok, a lányhoz is, és a jogosítványhoz is:-)
2009. júl. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérj tőle randit, nem veszithetsz semmit, mert ha nem kérsz, akkor nem találkoztok többé, legalábbis eléggé valószinű. Ha meg kérsz, megindokolva, hogy tetszik és nem akaod csak úgy veszni hagyni a dolgot, akkor is mondhat nemet, akkor ez van, de lehet, hogy gondolkodóra veszi a dolgot, és bármi megtörténhet, szóval hajrá!
2009. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A telefonszámát nem tudom még, sem az msn címet. Én is használom az msn-t, de nem adja vissza a személyes beszélgetést, ha nem látom a másik szemét, vagy nem látom a gesztusait nem ér semmit az egész. Veszek, egy nagy levegőt és remegő lábakkal megkérdezem, hogy nem-e futnánk össze ha hazajött a nyaralásból. Úgy is utána lesz vizsga, kis tanulás jól jöhet. Remélem összejön.
2009. júl. 5. 21:53
 7/7 StephanieXx ***** válasza:
Szia,lett belőle valami?:)
2010. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!