Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni fogok egy sráccal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni fogok egy sráccal és nagyon félek mi van ha valamit elrontok. Mi van ha elrontok valamit?

Figyelt kérdés
rossz lesz a hajam,sminkem,.lehet hogy pizzázni megyünk,meg sétálni.SEGITSETEK
2008. ápr. 27. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugy sminkeld magad ahogy eddig, ne akarj pont most változtatni. Ha eddig nem sminkeltél, most se sminkelj, igy nem sülhetsz be. Add önmagad, ne akard eljátszani azt amit szerinted ő látni akar. Ha kicsit beégsz, nevesd ki magad, én is ezt szoktam tenni.
2008. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is izgulni fog, és nem azzal foglalkozni, hogy te mit rontasz el. Legyél természetes, ahogy máskor is szoktad. Mosolyogj a fiúra, beszélgess vele, de ne hajtsd. Ha valami kis hiba van, ne törődj vele. Szerintem, ha kedvel, elnéző lesz...
2008. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy mennék a randira, hogy akarok vmit a lánytól, felőlem magára is boríthatná a pizzát.. Legalább segíthetnék letisztítani vagy mittomén. Engem a lány maga érdekel, nem az h mit ront el a randin. Főleg h akkor sose lett volna 1 barátnőm se ha a 5 baki után hazaküldenek :D
2008. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
eZ hülyeség ne félj attól hogy rossz lesz a sminked ha kihivpott bixtosan kedvel és nem a sminked nézi majd..
2008. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Önmagad ad csak. ne félj. ugy menny el vele ahogy a srác megismert téged. az elsö randin nem szabad nagyon kicicomázni magad. ha beégsz és igy is veled akar maradni akor is csak önmagad ad.
2008. máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg az számít hogy milyen a sminked és a hajad, akkor már eleve gajra van ítélve a srác. Légy igényes, de csillivilli, és csigavér, a dolgok úgy is mennek maguktól. Akkor szoktak kínos szótlanságok előfordulni amikor két ember tökéletesen egymásra talál. Rosszabb esetben pedig akkor haabszolut nem. De az ilyet az ember megérzi.
2008. máj. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!