Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gond, ha nem szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond, ha nem szeretem magam meghívatni?

Figyelt kérdés

Voltam egy sráccal randin és nem engedtem neki hogy kifizesse az üditőmet. Ez nagyon fura? :D Nem érzem jól magam attól ha meghívnak, úgy érzem hogy viszonoznom kéne azonnal valamivel.

Változtatnom kéne szerintetek?


2012. jún. 12. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem szerintem ez 1 nagyon frankó hozzá állás bár annyit változtass szerintem ,h legyen úgy : 1x ő hív meg másszor meg te ez a leg barátib :) 22/F
2012. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pedig ha neki örömet okoz, hogy kedveskedhet, akkor hagynod kellene. te tudod.
2012. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Nem szeretem, ha meghívnak, mindig állom a részem. Vagy ha egyszer meghívnak, akkor legközelebb én hívom meg a másikat.
2012. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha már randizol egy sráccal, hagyd, hogy férfiként viselkedhessen.

Szép dolog, hogy nem akarod lehúzni, de hagyd, hogy a kedvedbe járjon.

2012. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Én pl kifejezetten megalázónak érzem ha a csaj (is) fizet, pláne az első randin. Persze az sem szeretem ha élősködnek rajtam, de első randin muszáj nekünk fizetni. Ez a nyitó lap, amikor megmutathatjuk, hogy milyen gavallérok vagyunk :)
2012. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálom... csak fura. Mert én is ki tudom fizetni meg annyira nem jó érzés hogy úgy érzem hogy meg kéne hálálnom valamivel. :D
2012. jún. 12. 22:04
 7/11 anonim ***** válasza:
ma 22:02---lol az már rég rossz ,ha ott kezdődik a férfiasság ,h állok mindent .Nem amúgy sac per kb vágom mire gondoltál :) :S De ne mindig mindent a csóka áljon
2012. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha randim lenne azzal a lánnyal aki tetszik akkor biztos hogy nem hagynám hogy ő fizessen. Sőt, elég nagyvonalú lennék vele.

Ha ki akarná fizetni az üdítőt akkor azt hinném hogy ez neki nem is randi és biztos hogy a randi elején eldöntötte hogy nem akar tőlem semmit, még üdítőt se.

2012. jún. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8as jól mondja.

Valószínűleg mind a ketten ki tudnátok fizetni 2 kólát, de ez nem erről szól.

Azzal hálálod meg neki a meghívást, hogy hajlandó vagy némi időt vele tölteni, és esélyt adni arra, hogy megkedveltesse magát veled.

Becsüld magad annyira, hogy tudd, egy üdítőért maximum ennyi jár.

2012. jún. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oké :)
2012. jún. 13. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!