Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy lányt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt az interneten. Lehet valami?

Figyelt kérdés
Egyikünknek sem volt még kapcsolata, nekem nagyon bejön, és én is neki, legalábbis azt mondja. Én 19 éves vagyok ő 18. Néha szoktunk webkamerázni, és nagyon ritkán smsezni is. 2 hónapja ismerem, még nem találkoztunk, mert messze vagyunk egymástól kb 100 kmre, de szeptembertől ott fogok élni ahol ő Debrecenbe. Sztetek lehet ebből komolyabb dolog, vagy ne hitegessem magam. Ha felmegyek msnre nagyon sokszor ő ír rám, smst is ő küldött először. De néha ha beszélünk olyan durva/flegma és ezzel annyira fel tud bosszantani.Miért ilyen néha? Én őszinte voltam vele végig és szerintem ő is.
2012. jún. 12. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2012. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
túl nagy a péniszed
2012. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm és akkor most értelmes választ szeretnék értelmesebb emberektől...
2012. jún. 12. 17:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet belőle valami...:D 100km nem nagy távolság nekem a kiszemeltem sokkal messzebb lakik :) főleg ha szeptembertől ott fogsz lakni akkor meg semmi probléma :D szervezzetek 1 randit és majd kiderül hogy viszonyultok egymáshoz :D
2012. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elkaphatsz valami vírust ezért rendszeresen ellenőrizni kell a gépet!
2012. jún. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a netes kapcsolatokban. Szerintem csak kell neki valaki aki meghallgatja.
2012. jún. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Énis neten ismertem meg először. 4 évig tartott.
2012. jún. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De néha miért flegma velem, ez mitől lehet? Olyankor nagyon kibukok rá... Elmegy a kedvem a beszélgetéstől.
2012. jún. 12. 17:54
 9/12 anonim ***** válasza:
rossz napja van? mondjuk én akkor sem beszélek flegmán ha rossz napom van de lehet neki így jön ki mindenki más..
2012. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De akkor sztetek ő is komolyan gondolja azt, h ha megismerjük egymást élőben is, akkor esetleg lehet köztünk valami? Mondjuk akkor nem írkálna smst, meg nem írna rám msnen, vagy tévedek?
2012. jún. 12. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!