Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam volna, megijesztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam volna, megijesztettem vagy miért?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátommal valahogy egyre közelebb kerültünk egymáshoz az utóbbi 2-3 hónapban. Flörtöltünk, rengeteget találkoztunk, beszélgettünk élőben és telefonon, éjszakákat dumáltunk át, kávéztunk, vacsiztunk, szórakoztunk együtt, szóval akár randizásnak is tűnhet, de semmi nem történt.

Ő azt mondta az egyik haverjának, hogy régóta nem érzett már ilyet és többet érez már irántam barátságnál. Nekem is elmondta, hogy sokat gondolkodik azon, hogy mi is lehet ez közöttünk és tulajdonképpen nagyon akar engem.

Én időközben nagyon beleszerettem és mivel 1 hónapra elutaztam, úgy éreztem előtte tudnom kell pontosan, hogy érez, ezért elmondtam neki, hogy én mit érzek (nem azt, hogy beleszerettem, hanem hogy nagyon kedvelem és szeretném ha ebből több lenne barátságnál). Erre ő csak nézett, mondta, hogy ha ő többet akarna, akkor úgy is viselkedne és tulajdonképpen közölte, hogy ez az egész csak az én fejemben volt.

De hogy lehetett az én fejemben, mikor konkrétan mondta is már, hogy mit akar, még ha találkozáskor nem is úgy viselkedett? Nagyon jól éreztük magunkat egymás társaságában és én úgy gondoltam ebből jóval több is lehet, de azóta szinte nem is beszélünk, csak egy-egy udvarias sms-váltás történik. Ez mi lehetett, mit akart akkor tulajdonképpen? Lehet, hogy várnom kellet volna, amíg rájön, hogy mit is akar? Miért ijedt meg vagy miért gondolhatta meg magát? Nem értem, légyszi segítsetek. 28L (ő 11 évvel idősebb, tehát elvileg komolyabb férfi).


2012. jún. 11. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit elijesztetted. Lehet, hogy komolyabb férfi, de az is lehet, hogy aggódik valami miatt (legkézenfekvőbb talán pont a korkülönbség), nem biztos a dolgában, nem akarja előtted felvállalni, ha érez is valamit, így letámadásnak vehette a dolgot.
2012. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha haverjának mondta, akkor nem kitaláltad, de a leírtak ráillik egy jó barát viselkedésére, szóval persze hogy letagadta, mert letagadhatta, gondolom még nem biztos az érzelmeiben. És neked erről ugye nem lenne szabad tudnod, mert a barátjának mondta...
2012. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

1. A korkülönbség biztos nem zavarja, ezt tudom - és engem sem, talán sőt. De mire jó ez, hogy nem vállalja fel, amikor én emiatt teljesen összezuhantam? Jobb más érzéseit megsérteni, mint a sajátunkat felvállalni? Viszont ha tényleg nem akart semmit, nem csak felvállalásról van szó, akkor nem értem az addigi viselkedését.


2. Igen, tudom, hogy nem szabadna tudnom róla, nem is mondtam neki, de a haverja barátnője nagyon jó barátnőm. (Persze nem tudja, hogy ezt megbeszéltük). Nagyon rosszul, hülyén érzem most magam emiatt, úgy érzem a bolondját járatta velem, azon kívül, hogy fáj a szívem emiatt.

2012. jún. 11. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kérdezhetted volna tőle hamarabb is, amíg még úgy gondolta.
2012. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerinted tényleg meggondolta magát? Ez nekem olyan furcsa.:(
2012. jún. 11. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha az infód jó, akkor szerintem igen.
2012. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem ezt mondja? Miért jobb az, hogy megbánt engem? Elég jó barátok voltunk előtte már egy ideje ahhoz, hogy ezt közölhette volna. Nem stimmel ez nekem, mindenesetre nagyon rosszul esik.
2012. jún. 11. 21:39
 8/8 anonim válasza:
Nem attól az 1 hónaptól ijedt meg inkább?Félt hogy ha előtte összejöttök,te elmész,találsz mást és ő koppan...De am sajnállak:(
2012. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!