Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mit szóltok a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mit szóltok a csajok új divatjához szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben ha elmegyek szórakozóhelyre csak nézegettem miket viselnek a csajok. Egyenruha: 15!!!!!cm sarkú cipőcsoda 2 kg platformtalppal, persze h nem tud benne járni:D De arra nagyon jó, h feszessé tegye a lábat mellé fenékre tapadó ruha ami szintén még feszesebbé teszi a látványt. Plusz a ruha olyan h a bugyi kilátszik belőle, meg legújabb divat szerint NEON színekben!!! :DDDDD Behalok! A buli egy neontalálkozó! Ráadásul nagy darad csajokat láttam ilyen cuccokba sonkára feszülős ruciban. Hova lehet ezt még fokozni? 5 év múlva tangában, vagy egy szál s*nában???

Külföldről nemcsak a divatot importáljuk, hanem a hülyeséget is? ááááááááá



2 dolog érdekelne!


Az, hogy a csajok nem gondolják h ez nagyon közönséges, és felszínes képet ad róluk ? Ez egy feltünési verseny a csajok közt amit lehet azt hiszik h szexi :SSS


Másik: Pasik, ti mit gondoltok mikor láttok ilyen csat vagy csaj tömegeket?


1) De megd...nám!

2)Közönséges, nem való bnőnek!

3) Bárcsak ilyen szép bnő lenne mellettem p*csaszoknyában.



Pasiknak mikor jön be a neonszerkó:DDD


Halljátok előző bulin mást se tudtam csinálni, csak röhögni ezeken a csajokon:D


Lehet h vennem kéne egy neonrucit....most ez a gondolat nem hagy nyugodni:P


2012. jún. 8. 00:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Bulizni azért járj el, hogy jól érezd magad, és na azért, hogy a konkurenciát nézegesd.

Vegyél neonruhát ha az tetszik, menj olyan cuccban amiben jól érzed magadat, és akkor minden rendben lesz. Ha jól éreznéd magadat a bőrödben akkor nem a többieket fikáznád. Amit másokról mondasz valahol mindig önmagadról mondod.

2012. jún. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Olyan ruhát ne vegyél fel ami nem tetszik. Figyelj, ha nekik ez jön be akkor egészségükre. Amúgy a bulikban tényleg nagyon kihívóan öltöznek, táncolnak a lányok és könnyen is adják magukat. Mi fiúk ezért megyünk oda. Nem komoly kapcsolatot keresünk, csak kalandot.


Az ilyen csajok nem alkalmasak barátnőnek. Egyrészt a szellemi képességek totális hiánya miatt, másrészt ha a lány minden jöttment részeg pasival smárol (mint azt megismerkedésünkkor tapasztaltuk magunkon) akkor ezután is ugyanezt fogja tenni. Viszont táncolni, smárolni, egyéjszakázni nagyon jók és asszem ők is élvezik.


Ha neked nem ez a stílusod, akkor nem kell lesüllyedned a szintjükre. Ha komoly kapcsolatot akarsz, akkor hívd el kicsit a fiút (asszem lány vagy) egy olyan helyre, ahol tudtok beszélgetni (már ha van ilyen a diszkóban). Szerintem hamar rájössz, hogy a srác vevő-e a dologra.

2012. jún. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Sziklaaa ***** válasza:

Számomra 2 válasz jöhet szóba:

1.,

2.,


26/F

2012. jún. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
A csajok ezt nem csak a pasik figyelmeert csinaljak, hanem a igen feltunesi versenyt is rendeznek egymas kozott meg bnok is. ki szexibb, kire akad jobb faszi s ehhez biza alul kell oltozni a masikat, tobb testres(z) kinn, de ha kell neonruha. kicsit undi szokas. En nem adnam ki magam "krvanak" h nagyobb sikerem legyen. 18L
2012. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
egyértelműen az 1. válasz, a többi nem játszik.
2012. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Eddig a 'legszebb' amit láttam, a csak 100% fehérbe volt öltözve, vmi angyalt játszott, mert szárnyai voltak, de konkrétan egy fehér combfix volt rajta, a harisnyatartó simán látszott, egy akkora 'szoknya, h egy széleseb övként elfogadnám :D Szóval semmit sem takart... Felül meg egy fehér, átlátszó csipketop, természetesen kivágott... Ha és egy 10 centis fehér tűsarkú... Eléggé megbotránkoztatott... Aztán eltűnt, kimentem a mosdóba és az egyik ajtó alól kilógott a lába... megölelgette a wc kagylót! Na ezért öltözhetett qrvangyalnak...
2012. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

11.00

Csak nem a White Angel volt? Mármint a hely.

2012. jún. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
16:00 Nem, ez agy átlagos szórakozóhely volt nyíregyen.
2012. jún. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Gyanítom, h a pasiknak is jönni fog a neon cucc divatba! Meg csajoknak a neonsmink.
2012. jún. 9. 02:12
 20/21 anonim ***** válasza:
De bírnám ha az lenne a divat :D neon testfestés valami fluoreszkáló festékkel. Egyszer eljön majd a nap amikor villogó bicikli lámpákat meg lézer effektet aggatnak magukra hogy felhívják magukra a figyelmet mint a pávák :D Először csak bugyiba+fuxba utána már meztelenül megy a parti :D
2012. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!