Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tisztelt 30-35 ev koruli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Los kérdése:

Tisztelt 30-35 ev koruli uraim! Mi/mik lennenek azok a dolgok, amelyekkel egy 21 eves lanyyka, ugy elcsavarna a fejeteket, hogy tobbe nem tudnatok szabadulni letezesenek targyatol?

Figyelt kérdés
csak oszinten :p
2012. jún. 7. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Feszes test, és érdeklődés irántam és ennek nyilvánvaló kifejezése.


Igazából nekem elég, hogy édesarcú, romantikus,vékonyka ha nem is sportos lány legyen aki mosolyog kitartóan rám, na akkor el vagyok varázsolva és oda is megyek és bármi történhet...


30f

2012. jún. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21 évesen jöttem össze a 28 éves barátommal. Szimplán normális voltam...Érted? :D
2012. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A minimum az, hogy tud helyesen írni.
2012. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Igen egyébként nem ártana ha tudnál írni, bár persze ez nem feltétlenül derül ki, mert nem írással töltenétek az időt. Vagy direkt írogatsz így, ms.hülye pláza p.icsa style? mert az sexy?


Amúgy ha már itt tartunk kíváncsi vagyok te mitől vagy különlegesebb mint bármelyik másik 21 körüli lány? A hülye írásoddal? Szóval lefogadom, egy két embernek biztos bejön, a szex miatt természetesen, de miből gondolod, hogy ha csak eleve amiatt jössz be, nem szarnának le ugyanolyan könnyedséggel ha van egy jobb?


Ergo kétlem hogy a létezésed rabjaivá válnának, másfelől meg azon kívül hogy elég gyengén írsz 21 éves létedre pl legyél normális, mint ahogy általában? Egy normális kapcsolatban szokták?hmm?

2012. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Megint nyelvtanóra van?
2012. jún. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!