Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek, ha a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha a lányok megtudnák, hogy szexmániás vagyok jobban vonzódnának hozzám?

Figyelt kérdés
Egy kicsit fura elmélet, de igazából elég jól titkolom mennyire kívánom a lányokat, akikkel beszélgetek, mert nem akarom, hogy egy bunkó, perverz csak lyukra játszó segg.fejnek tűnjek a szemükben, mert normális kapcsolatot szeretnék azzala lánnyal, aki tetszik és nem szeretnél elcseszni az esélyeimet. De mégis mi van, ha elsütnék egy ilyen szexuális jellegű célzást, hogy én mennyire gyakran szeretem a szexelni, lehet növelné a vonzerőmet a lányok szemében?
2012. jún. 6. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Nálam novelte a gatyámat is


Józskabá 56/F

2012. jún. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem növelné, a normális, komoly kapcsolatra vágyó lányoknál rontaná. Ez pont az a dolog, amit nem mondogatni kell, hanem bizonyítani, AMIKOR eljön az ideje. Pont mint a nagy pénisz.
2012. jún. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát a franc tudja... Barátomnak pl van egy szemtelen stílusa, és mikor ismerkedtünk, akkor is volt, hogy elsütött 1-1 perverzebb poént, de azért nem sugározta azt felém, hogy szexmániás - pedig különben az :D - de azért tetszettek a poénjai. Mondjuk akkor már randiztunk, tehát nem első három mondata közt szerepelt megismerkedést követően.

Viszont volt, hogy előtte még, randiztam egy sráccal, aki tök szimpatikus volt, egészen addig, amíg arról nem kezdett beszélni egyfolytában, hogy ő amúgy így-úgy szereti a szexet, a szex így, meg úgy, és mikor szexelt utoljára, és most is akar, és orálszex, és stb stb.

Na őt igen konkrétan faképnél hagytam randi közben, majd később határozott mozdulattal töröltem mindenhonnan...


Apró poén elmegy, de ne vidd túlzásba.

21L

2012. jún. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!