Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok a love.hu-ról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok a love.hu-ról?

Figyelt kérdés
Jó, rossz, milyen emberek vannak fent, érdemes e ezt a "lehetőséget" is kipróbálni, stb

2012. jún. 3. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha befizeted a VIP tagságot jó ha nem akkor annyira nem jó
2012. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Én ott jöttem össze a barátnőmmel és már majdnem2 éve együtt vagyunk:)

20/F

2012. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én ott jöttem össze a barátommal és már 9 hónapja együtt vagyunk :)
2012. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

engem ott becsapott egy pedofil, és elhívott egy viszonylag elhagyatott helyre. Szerencsére hamar kapcsoltam, úgyhogy nem lett semmi szerencsére


17/L

2012. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

pedomaci mindig a bokorban bújuk meg, ez benne van a netes ismerkedésben.


Én inkább a kitöltetlen adatlapokra, zéró bemutatkozó szövegre és társaira lennék kíváncsi.. Szóval írok valakinek egy levelet aki vip tag, erre loveol??! wtf ez mi? loveolás a a tetszés kimutatása.. nem? akkor mert miért nem bír egy válaszlevelet írni??


biztos csak rossz embereknél próbálkozom!

2012. jún. 3. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én adatlapomon rajta van, hogy fénykép nélkül ne is próbálkozzon senki, az a minimum, hogy egy kép legyen róla, ha már az adatlapja tök hiányos. A másik meg, ott van világosan, hogy tartós kapcsolatot szeretnék, akkor azok is kilőve akik csak egy éjszakás kalandot keresnek. És akkor nem is beszélve az életkorról. Na azoknak se írok vissza akik nagyon messze vannak az "ideáltól".

De amúgy, ha valaki ír nekem normális levelet, és arra mindig válaszolok valamit.

Ja mivel nem vagyok vip tag, így kb a negyedét se tudom, hogy ki az aki megnézett vagy lávolt.


Viszont akadnak normális emberek is fenn, bár tényleg sok a kamuzós. Ez benne van a netes társkeresésben.

Én eddig jó pár fiúval levelezgettem, msn-eztem, de csak kettővel találkoztam személyesen is. Végül az egyikkel haverok lettünk, a másik meg átvágott később. Szóval annyira pozitív tapasztalatom nincs.


De ez is egy lehetőség, nem vesztes semmit ha megpróbálod.


23/L

2012. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

korombelieknek írok, saját életkorom -3 év. De ha nem ír magáról semmit bemutatkozásban akkor nehéz kideríteni róla hogy na akkor te mit is keresel?!


Általában ilyeneknek nem szoktam írni, mert minek!


Kép az egyértelmű, ha van rólam, akkor legyen róla is, végül is nem titkolok semmit.

2012. jún. 4. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!