Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Debrecenben melyik szórakozóhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debrecenben melyik szórakozóhelyen vannak egyéjszakás kalandot kedvelő 20 év alatti lányok?

Figyelt kérdés
mik az ismertetőjegyeik?

2012. jún. 3. 18:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Hát hozzám nem jöttek még, mert alacsony és vékony vagyok, tipikus cukcsi fiú. -.-
2012. jún. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
ez már a 1000. kérdés arról hogy Debrecenben hol vannak a lányok. ha ennyire nincsenek lehet, hogy el kéne költözni :D
2012. jún. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
A Coronitában és a Home-ban vannak eléggé sokan. Én nem vagyok debreceni, csak megfordultam arra bulizni, dekívülálló szakértőként ezen a két helyen volt siker és az itt felszedett lányokat könnyen el lehet vinni és jól is néznek ki. A Chicagoban is volt sok felszedhető csaj, de nekik többet kell udvarolni. Hozzánk maguktól jöttek oda a csajok sok helyen, a többin kellett egy kicsit odakacsintgatni, hogy megemeljék a hátsójukat és odafáradjanak. A Coronita aftert azért ajánlom, mert oda reggel 4-re mennek a csajok, tehát bírják a gyűrődést, vadásznak és mivel be vannak sokan közülük cuccozva, nem fog bealudni melléd az ágyba.
2012. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egy javaslat: nézz ki nagyon jól hozzá! Az autós duma hülyeség. Vagy legyél tipikus "páva" (velük fexenek le naon sokan), vagy simán k*rva helyes.

Ismerősöm k*rva helyes, kissé izmos test, "babaarc", hamvas bőr, na, hozzá oda is mennek a jó csajok, egyéjszakása is van, mindig összeszed valakit ahányszor akar.

Autója nincs is egyáltalán, fizetni nem szokott nekik semmit mivel csóró.

2012. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
+ táncolj középen, és huzigáld fel az inged/pólód (has szőrtelen legyen, és feszes!!!), ő így szokta és ragadnak rá:p
2012. jún. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Á, én miért nem születtem jó hapsinak, kib@szott kanos vagyok, de mit érek vele, ha senkinek sem kellek, csak a rút lányoknak. :/
2012. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Tegnap buliztam, de egy pics@sem jött oda hozzám, akkor mégis hol is vannak ezek a híres debreceni lányok?
2012. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Utolsó: tökkelütött, azért azt ne várd, hogy ők mennek oda! :D Áhh...:D
2012. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ja igen, én írtam, hogy ismerősömhöz odamennek. De ő tényleg k*rva helyes,olyat nem látni minden nap!

És még hozzá se megy oda minden csaj.A csajok elvárják,hogy minimum te menj oda,ez van!

2012. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A Forum mellett van egy kis kocsma, fú elfelejtettem a nevét. Forum mellett a fouton mész tovább egy száz métert, letérsz jobbra és olyan kisebb utcácskák vannak, ott van egy helyes kocsma.
2012. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!