Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a teendő? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő? Többi lent

Figyelt kérdés

Többször nézett. ( Jó, nem bámulásként, hanem csak ha összeakad a tekintetünk. De akkor nem veszi le rólam a szemét. ) Volt már, hogy egyszer rám mosolygott. Azon kívül csak köszön. Viszont más lányokkal meg olyan jól el van. Szóval nem értem, ha már egy suliba járunk, miért nem tudunk haverkodni se. Mert nem ismerem. Elsőként szívesen megismerném barátként. Én is feszélyezve érzem magam, mert tetszik a srác. Szóval nekem nem lenne olyan könnyű odamenni, hogy "Heló, haver!".


18L


2012. máj. 30. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
először épülj be a csajok közé, akikkel jól elvan. utána veled is jól el lesz
2012. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Volt már, hogy egyszer rám mosolygott"

Rám is mosolyogtak már emberek, de a nagy részük nem tetszettem egyiknek sem.

2012. máj. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!