Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20-on évesen hol találok, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-on évesen hol találok, hol ismerkedhetnék 14-20 éves lányokkal?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 22:11
1 2
 11/20 BierBear ***** válasza:
a tvben.
2012. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

akk közös ismerősök, bárhonnan.

de az nem perverz ha ismerkedni akarsz, csak ha nagyon rámenős vagy. de ne 14-15évest keress.... 16-17nél ne menj már lejjebb semmiképp

2012. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A bulizás elég kézenfekvő, nem? Azt mondtad, fiatalabbnak nézel ki, így nem fogja őket sem zavarni, ha meg tetszel vkinek, nem a korodat nézi. A gimi előtt álldogálás egy kicsit gázos xD bkv... hát... nem zsúfoltak azok picit?

Biztos van haverod, akinek van gimis tesója vagy ismerőse, akkor meg hajrá ;D hívasd meg magad vagy lógj be gimis bulikra xD

A korkülönbséges problémát az előző kommentelőktől csak félig értem meg, van, aki a tapasztaltabb, érettebb pasikat kedveli :))

2012. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hmm.... szerintem is inkább a neked korban való lányt keressél magadnak. :) Am meg a világon bárhol!! Akkár itt vagy kint az utcán... 18L
2012. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

lejjebb?

14 alatt már nem kell.

sajna nincsenek haverjaim.

nem tom, h hol találok egy jó kis 14 évest.

2012. máj. 25. 22:31
 16/20 anonim ***** válasza:
Úristen, hogy még ezt kérdeni kell -.-" ha ennyire antiszociális vagy, hogy sehogy sem tudsz felszedni egy csajt, akkor ott az internet, facebook..hajrá!
2012. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"az a baj, hogy kb úgy nézek ki mint egy 14-15 éves és sajnos a velem egykorú lányok, figyelembe se vesznek.

nehogy valamelyik IQ fighter pedofilnak véljen engem."

"sajna nincsenek haverjaim.

nem tom, h hol találok egy jó kis 14 évest."


Na, mi a helyzet? Nyomorékul nézel ki. Nincs egy ember aki legalább a haverjának tekintene. És még beteg pedo hajlamaid is vannak. Ja és nyilván itt várod, hogy rád írjanak a szuper kis tinisunák.


Minek neked egy fejletlen gyerek, lóf@sz aggyal, mikor jobbnál jobb igazi nők is vannak?! Beteg lúzer f@sz!

2012. máj. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

most mi ebben a pedofil, a 14 éves lányok gyakran 18nak néznek ki. amúgy szerintem normális kapcsolatot ne tervezz ilyen fiatal lányokkal. buták ők még hozzád.


ja meg ilyen korban csak a nagyon ribnacos könnyűvérű 14 évesek szexelnek, a normálisabbak még nem. mondjuk szórakozóhelyeken ilyeneket találsz. 16-18 felé már a normálisabb lányok is lefeküdnek veled.


érdeklődj afelől, hogy milyen kocsmákban, diszkókban megfelelő neked a korosztály. van olyan hely ahova sok 14-16 éves lány jár, valahova meg be se engedik őket

2012. máj. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik kérdező hasonlítunk.


Én 22 vagyok, de nem nézek ki 16-17-nél idősebbnek. A fiatalabb lányoknak jöttem be eddig is, de még barátnőm nem volt és nem is olyan könnyű őket lehalászni. Nekem buliban sikerüls smárolnom tinikkel, de azt is totál részegen, józanon egy félénk fos vagyok. :D

2012. máj. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az alatt hogy kisfiús kinézet mit értesz? Vagy nem nézel ki jól, vagy tényleg nem nézel ki 15-16-nál többnek..
2012. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!