Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan, hol lehet a legjobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, hol lehet a legjobban ismerkedni?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Van egy okos, szép, művelt nővérem, aki sajnos nagyon elfoglalt így nincs ideje a párkeresésre. Nagyon szeretnék neki segíteni, mivel már 33 éves és lassan aktuális lenne, hogy olyan párt találjon, akivel családot alapíthat. Próbált már néhány netes társkeresőt, de valahogy mindig olyanok találják meg, akiknek nem kéne. Ő pedig nem igazán kezdeményező típus, inkább olyan, aki kivár. Hogyan segíthetnék neki?
2009. jún. 29. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan ismerősöd akinek tetszene??N tom h fiú vagy lány vagy-e,nincs esetleg haverod akinek bemutathatnád?Vagy nem szeret pl.könyvtárba járni??Elvégre ha művelt...Ott biztos talál magának helyes,okos pait=)
2009. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd rá, hogy kezdeményező legyen, az elég gáz, ha a nagytesó keres neki férjet. :D
2009. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen beállítottságú....Menjetek el együtt kirándulni, moziba... ha szereti a sportot, akkor mondjuk járjon edzésre és hátha ott találna magának valakit! Ha nem akar, akkor fogd meg a kezét és vidd :) ha Te is ott vagy talán könnyebben ismerkedik és adhatsz neki tippeket is ;)

nem vagyok híve a neten való ismerkedésnek, de azért vannak kivételek:)

2009. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalakat én nem támogatom, mert az ottani emberek egy része csak szexpartnert keres, és valahogy mindig azok találják meg az embert. Ha a testvéred annyira elfoglalt, hogy még arra sincs ideje, hogy ismerkedjen, akkor gondolod, hogy lenne ideje egy komoly párkapcsolatra? Mivel foglalkozik, ami ennyire elveszi az idejét?
2009. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jár edzésre is, aerobicozik de sajnos olyan terembe, ahová csak nők járnak. :-S Gyakorlatilag az egész hete be van táblázva, mindig barátnőzik vagy sportol vagy kutyázik vagy hozzánk jön babázni. Én nagyon nem tudom elhurcolászni, mert van egy kisbabám és az időm nagy részét kitölti. Tudom, hogy a leginkább a hozzáállásán kéne finomítani, de nem igazán tudom hogy kezdjek hozzá. Ha netán talál is egy normális pasit, aki komolyan gondolná, akkor valahogy mindig lerázza. Nem szándékosan, ez ilyen reflex nála. Utána mindig megbánja, de akkor meg ott van a büszkeség is, meg amit a jó anyánk tanított, hogy hadd teperjen a férfi, ha akar valamit. Sajnos annyira sikerült ezt belenevelni, hogy nagyon kitartónak és elszántnak kell lennie annak a férfinek, akivel ő kapcsolatba kezd. Ilyen férfiak meg nem nagyon vannak, akikbe ha belerúgsz, akkor mennek vissza a következőért. Az évek meg csak szaladnak... :-(
2009. jún. 29. 14:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok. A haverommal való összeismertetés azért nem nagyon működne, mert 10 évvel fiatalabb vagyok a nővéremnél és hát teljesen más korosztályból vannak az ismerőseink. :-(
2009. jún. 29. 14:29
 7/7 anonim ***** válasza:

"Gyakorlatilag az egész hete be van táblázva, mindig barátnőzik vagy sportol vagy kutyázik vagy hozzánk jön babázni. (...) Ha netán talál is egy normális pasit, aki komolyan gondolná, akkor valahogy mindig lerázza."


Tehát: te nagyon szeretnéd, hogy párt találjon. Ő meg mindent megtesz azért, hogy ne találjon. Biztos, hogy ő is annyira szeretne párt találni, amennyire te szeretnéd, hogy találjon? Nem úgy tűnik.

2009. jún. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!