Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjak el egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjak el egy lányt valahova?

Figyelt kérdés

Tehát:

Tetszik egy lány, és szeretnék találkozni vele. De nem tudom hogy tudom elhívni, meg hogy hova / mit lehetne csinálni :( Már ismerem jóideje

Igazából az a baj hogy még nem volt barátnőm, meg nagyon félek hogy elutasít :(



2012. máj. 21. 23:50
 1/7 CMD ***** válasza:

"Szia, lenne kedved eljönni valahova?"


Wooooááááhhhh, icc medzsiköl.


Azt viszont most megmondom neked, hogyha jóban vagytok, és eddig nem mutattál felé semmilyen törekvést, hogy bejön, mint nő, hanem úgymond a barátzónában vagy, akkor még ha el is jön, ő csak baráti találkozóként fogja felfogni. Ha barátzónában vagy, csak a ritka kiválasztottak tudnak kijönni onnan, és baromira nem egyszerű.


Az is lehetséges, hogy annyit fog mondani (ha levágja, hogy miért hívod), hogy "ne rontsuk el a barátságunkat ezzel". Ez a finomabb formája annak, hogy "nem jössz be, bocsi".


Végtelenszer könnyebb, ha idegen csajjal próbálkozol. Annak adod elő magad, akinek akarod, simán elvarázsolhatod. Az ismerős már tudja minden háklidat.

2012. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én elsőre úgy kezdeném hogy vinnék anyám sütiéből,és megkínálnám.hogy együk meg.alkalmat keresd meg rá,azért.kivéded a kínos eléállást.dumálnék vele mi a kedvenc fagyia,,mivel jön a nyár!!!!!!!aztán.. soha ne úgy kezd hogy nem akarsz eljönni...!inkább! olyan jó nekem is az a kedvencem....meghívlak pl:szombaton egy fagyira.mielött szóhoz jutna!6.kor eléd megyek..ha ez nem jön be.akkor te se a csajnak
2012. máj. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem igazán kerestük egymás társaságát (pedig minden nap találkoztunk), az utóbbi hónapokban kezdünk egyre többet beszélni. Amúgy eddig nem is nagyon foglalkoztatott a csaj, valamiért megtetszett mostanában, de nem tudom miért. Meg azt sem tudom mi tetszik benne, egyszerüen csak vágyom rá.
2012. máj. 22. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:
tetszik és kész!!!ne magyarázd túl.mitől félsz???egy töri feleleten nyugodtabban adnád a szépet.
2012. máj. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ponthogy a törit tudom :P

Attól félek hogy elb#szom. Meg hogy elutasít.

2012. máj. 22. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálkozol, soha nem tudod meg. :)

Ha mindig csak félsz, parázol, azon gondolkozol, hogy hogy csinálhatnád jól, akkor soha nem fog összejönni. Próbálkozz. Előszö csak úgy barátilag..majd eldől, hogy tényleg tetszik-e neked ÚGY is. :)

hány éves vagy amúgy?

2012. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

augusztus 2.-án leszek 15

Ö már megvan 15, most volt szülinapja kb 3 hete.

2012. máj. 22. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!