Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok beszélni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beszélni, miért nem jut semmi eszembe?

Figyelt kérdés
Ha lányokkal vagyok, nem jut eszembe semmi téma. Nem tudok semmit se mondani, pláne hogy még vicces is legyen. Egyszerűen nem jön az ötlet, nem jut az eszembe semmi a világon. Annyira zavar már, mert más srácoknak ez nem jelent gondot. Tudtok tanácsot adni, hogyan fejleszthetném ezt a képességemet?

2012. máj. 20. 21:11
 1/6 reptail ***** válasza:
96%

úgy álj a dolgokhoz hogy ha ismeretlen csajhoz mész oda gondolj arra hogy nincs vesztenivalód mivel nemis ismer!:) ha meg olyannal beszélsz aki ismer tuti találsz közül témát, tanulás(elég gáz:D,de végső esetben megment) foci, tánc akármi csak pofázz :D

ha segítettem lécci menj a felfelé muató zöld ujjra :D

2012. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak gyakorlással tudod fejleszteni, tehát ha minél több olyan helyzetbe kerülsz, hogy kénytelen vagy beszélni, kommunikálni. Ezáltal aztán rutinod lesz, és rájösz, hogy nem nagy kunszt a dumálás.

Amúgy hány éves vagy?

2012. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

ha tetszel neki akkor folytatja, ha nem, akkor elfelejti és kész, ha bunkó, akkor jól megszégyenít


beszélj az időjárásról, hogy miylen jól áll neki a ruhája, miylen szép a haja... az ilyenek nagyon jó jelek és pozitív érzéseket keltesz benne, ez által te pozitív tényező leszel az életében és kedvelni fog, a többi a te dolgod

2012. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Csak fiúkon tudok gyakorolni mert csak az van az osztályomban de nem baj megteszi az is. Tudtok valami módszert az improvizáció fejlesztésére?
2012. máj. 20. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen, még nagyon is időben vagy. Én már lassan 25 leszek, szinte ugyanezzel a problémával.
2012. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
gondold azt hogy a csaj egyik haverod
2012. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!