Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Ti észreveszitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti észreveszitek ha egy lány ki van sminkelve egy kicsit?

Figyelt kérdés
vagy titeket zavar?vagy mindegy?
2012. máj. 20. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
észre lehet venni, de engem nem zavar. persze ne egy centi vastagon álljon rajta az alapozó:D
2012. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem a sminket akarjuk csókolni, nem nehéz észrevenni.
2012. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy észre veszik nem vakok csak fiúk és ezekkel a dolgokkal nem foglalkoznak mert nem érdekli őket...

19/L

2012. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy smink akkor jó ha alig lehet észrevenni. Van ilyen. :) Sok fiú mondta már nekem hogy úúú milyen természetes lány nem sminkel soha meg minden. Küldött róla képet és én azért láttam, hogy van rajta :D
2012. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Látható. Minél fiatalabb, annál feltűnőbben sminkel.
2012. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy pici még szépíthet de túlzásba nem kell vinni. Nem akarok megíjedni a csajtól amikor meglátom smink nélkül :P 22/F
2012. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 CMD ***** válasza:

Nem, sajnos vak és értelmi fogyatékos vagyok.


Persze, hogy lehet látni, hiába nem értek hozzá, de látszik.

2012. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én észreveszem, de ha nincs túl sminkelve csak egy kevés alapozó meg rúzs vagy szájfény esetleg kivan húzva a szeme ceruzával az még elmegy, nem zavar. De a túlzott sminkeléstől feláll a szőr a hátamon.
2012. máj. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Solarian ***** válasza:
Észre. Általában zavar, bár van akinek jól áll egy kicsi. Akinek meg sok kell az eleve is bányarém.
2012. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!