Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akadnak ma még romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadnak ma még romantikus lányok is?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években igyekeztem olyan lányokkal randizni, akik tök bájosak voltak, cuki ruhában:D stb., de az ösztöneim megcsaltak, mert mindegyik lány pontosan ugyanolyan volt. Mindent a szexre alapoztak, huszonx éves korukra 3-4 komoly párkapcsolatuk volt már (de ennél jóval több egyéjszakás kalandjuk) és abszolút nem voltak romantikusak. Értem ezalatt, hogy nem keresték az életben a szépet, ez kimerült a shoppingban és a barátnőkkel való röhögcsélésben. Igazi érzelmekre egyik sem volt képes, a hűség relatív fogalom volt számukra.


Lehet, hogy engem nevelt anyám túl széplelkűre, mert apámmal 25 éve élnek házasságban és első szerelem volt az övék, sose csalnák meg egymást. Én így nőttem fel, és mocskosul szenvedek amiatt, hogy a mai lányokban nem látok túl sok értéket, gyakorlatiak férfiként viselkednek vaginával. Hol kell keresgélnem, hogy ez igazán értékes, mély érzésű lányra akadhassak?


2012. máj. 17. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, h lehet, h romantikus vagy, de mellette egy luzer.

Az meg nem jön be semelyik csajnak se.

2012. máj. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden nő pökhendi a legjobb pasit akarja!
2012. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Húha érdekes amiről írsz.Nem feltétlenül a romantikával volt a probléma, hanem általánosságban nem volt még olyan nőd, akivel azonosak lettek volna az elvárásaitok egymással szemben.Természetesen nehéz olyan embert találni,akiről azt gondolod, hogy minden klappol.


Én elég sok csalódáson túl vagyok, úgyhogy lenulláztam a romantikát az életemben.Ismét rájöttem tegnap,mikor a boltban álltam a pénztárnál és hallottam a mögöttem duruzsoló kis kamaszlányt a barátjával, hogy úristen képtelennék hasonlóra! Hallottam, hogy elváltoztatja a hangját vékonyabbra mikor a párja hozzászól, incselkedik,kedveskedik,becézik egymást. Nekem ez már nem megy!!!

Nem vágyom romantikus sétákra a Budai várba se tópartra...se összebújásra a kanapén és filmet nézni...kézenfogva sétálni meg pláne nem.

2012. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
javítok bocsi:szóval képtelen lennék!
2012. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zolikám te vagy az?
2012. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát... én ismertem egy olyan lányt, aki a romantikus dolgokat betegesnek mondta. még a rendőrségre is elvitte a szerelmes leveleim... a rendőr persze kiröhögte, ő pedig szidott, hogy hogy megaláztam őt... bár vége lenne már ennek a világnak.
2012. máj. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek. Én is úgy vagyok mint a 12:24es. Egyszerűen meguntam a keresgélést. Nem vágyom erre. anyumék nemrég ünnepelték a 40. házassági évfordulójukat. Mondhatni többet éltek már együtt mint egymás nélkül, ez nálam biztos nem fog sikerülni, szóval tök felesleges az egész.
2012. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem minden no igy indul neki, 14-15 evesen. Aztan mier 18 lesz a fiuk atvagjak oket, a palankon. Ezek utan persze hogy ok is sz@rnak a romantikura. Mert felnek, h atvagjak ujra oket.


Amugy az elsonek nagyon igaza volt, nem a lanyokkal van a baj hanem veled. Eddig mindket baratnom romantikus alkat volt. Igaz nem voltak modellek. De valo vliagon kivul tudtunk mirol beszelni, s nagyon orultek hogy vegre valaki megbecsuli oket.

27F

2012. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akadnak még romantikusak, csak te még nem találtad meg őket.
2012. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!