Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet kacérkodni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kacérkodni egy sráccal úgy, hogy nem válsz túl közönségessé, és nem fogja azt hinni, hogy csak azért csinálod, mert megakarod dugatni magad?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 10:50
 1/10 A kérdező kommentje:

szóval pl megkér h mesél a hobbijaidról

és akkor mondod, hogy: "szoktam kézimunkázni, mármint tudod, gyöngyöt fűzni meg hasonlók"


most én erről nem tudom eldönteni, hogy ez ilyen nagyon direkt flört-mód, vagy még elmegy, vagy a srác ilyenkor azt gondolhatja hogy "na ,ennek se jutott pénisz az utóbbi időben"

??

2012. máj. 9. 10:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

hát én ilyet tuti nem sütnék el, persze mindenkinek más a stílusa... nekem ettől függetlenül ez már a közönséges kategória, mondjuk minden csak marketing kérdése...


amúgy nem kell feltétlen ilyeneket benyögnöd ahhoz, hogy érezze a srác, akarsz tőle valamit, mert - szerintem - ebből tényleg csak az jön le neki, hogy: - héé, itt ez a csaj, nem tűnik túl nehéz prédának, jó lesz ma estére, ő is ki van éhezve, akkor csapjunk a lecsóba.

Legalábbis szerintem. Most nem tudom, mit akarsz a pasitól, lehet tényleg csak egy jó éjszakát, akkor hajrá, de ha többet, komolyabbat, akkor kicsit többre lesz szükséged. Először ezt kell eldöntened.

2012. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod, hogy azt gondolja "sürgősen f*szt akar", ne erőltesd.
2012. máj. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hosszabb távra tervezek. csak egy kicsit megszeretném "fűszerezni" a beszélgetést, jó most az első kommentem tényleg nem igazán jó, de valami máás, szoftabb verzió jól is elsülhet nem?
2012. máj. 9. 11:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem vágom, milyen "softabb" verzióra gondolsz, írhatnál példát, mert tényleg fogalmam nincs róla, én nem élek ilyenekkel.


Max olyat tudok elképzelni - ha valóban komolyak a szándékaid -, hogy pl láttok egy reklámban erotikus helyzetben egy párt, pl ölelkeznek, csókolják egymást, ránézel és azt mondod: - hmm, ezt kipróbálnám veled. de közben mosolyogj, aztán mikor kellően leesett az álla, nevesd el magad és mondd, hogy csak vicceltél. nekem ilyen formában még belefér, de nem kell feltétlen szavakkal tudatnod vele, hogy beindít. lehet ezt okosabban csinálni, hogy kívánjon.

2012. máj. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
"lehet ezt okosabban csinálni, hogy kívánjon."-hogyan?:D
2012. máj. 9. 11:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

roppant eccerű.


nem kell közönségesnek lenned ahhoz, hogy meglássa benned a nőt. még csak nem is kell ilyen-olyan kivágott ruhákban járnod, minden a viselkedésen múlik.


ez nem egy napos folyamat, hanem olyan dolog, ami hosszabb ideig tart, mert k.rvának könnyű látszani, de nőnek nehezebb. elég csak néha elejtened jeleket, amire felkapja a fejét, néha mintegy odahajolni hozzá, amikor olvas, hogy érezze az illatodat, persze ne nyomulva, csak épp úgy, mintha tudatában sem lennél, milyen közel vagy hozzá, nyújtózkodsz egyet a jelenlétében (ezt is lehet normálisan), hogy lássa a tested vonalait, erre is beindulnak a pasik, mert vizuális típusok. véletlenül hozzáérsz, megsimítod a karját, bármi. ez az adott helyzettől függ, de ne pörögjön ezen mindig az agyad, hogy akkor most ezt és ezt fogom csinálni. ennek csípőből kell jönnie, és épp azért lesz hatásos, mert nem megtervezett, hanem spontán. én így látom, és eddig nekem ezek a "praktikák" beváltak.


a pasik nem szeretik a túlságosan mesterkélt dolgokat. ha természetes vagy, de közben meg tudod mutatni, hogy nőből vagy, az lesz a nyerő.

2012. máj. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7: pontosan! ha pl. azt mondanád, amit az elsőben írtál, akkor kalap-kabát, és innentől kezdve már messziről kerülnélek is :D


de mondjuk nem értem az alapszituációt... ha hosszú távra szeretnél komoly kapcsolatot, akkor egyáltalán nem kell semmit sem pörgetni.

2012. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 aszomszedneni ***** válasza:
tényleg szoktál gyöngyöt fűzni ?
2012. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nem.

Biztos csak azért mondja, hogy elsüthesse ezt a nagyszerű poént..

2012. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!