Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkdetem a neten valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkdetem a neten valakivel! Miket mondjak neki, mit csináljak h majd egyszer összejöhessek vele?

Figyelt kérdés
Pár napja egy oldalról vettem fel msn-en.. Azóta beszélek vele. 19éves,stb.. Kért képet, meg ő is küldött azt mondja rendben van, meg stb.. Még a legelején vagyunk az ismerkedésnek. De mivel egy barátnőm se volt eddig mit csináljak miket kell mondani,stb h az bejövős legyen a csajoknak? Magyarul írjátok le h kell csajozni mint msn en és mint egyszer személyesen. :) 17/F
2012. máj. 7. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt, hogy neten nem szeretsz ismerkedni, mert szerinted így nem jön át igazán a másik személyisége, meg amúgyis jobb ha nem kockul az ember egész nap, úgyhogy ha van ideje, akkor fussatok össze. (Menjetek el egy parkba beszélgetni, nem kell nagy feneket keríteni neki, kb mintha csak egy ismerőst hívnál meg) Dumáltok, elmondod, hogy milyen nagy terveid vannak az életről, mennyire szeretsz bulizni, mi mindent kipróbálnál, ekkor már érdekesnek fog tartani, majd betolhatsz egy ilyet is h apád azt tanította h a nőket tisztelni és szeretni kell és h ők is milyen jól megvannak anyádékkal (ekkor már nagyon érdekes leszel) majd szervezed az újabb találkozókat, programokat, elmentek állatkertbe, vidámparkba stb, ettől fogtok összekovácsolódni. Majd lesz egy pillanat, amikor elég közel kerültök egymáshoz és megtörténik az első csók. Mostmár egy pár vagytok és "jártok". Fontos, hogy itt más lányokkal ne nagyon foglalkozz, mert a féltékenység az első számú ellensége egy kialakuló kapcsolatnak. Sokat kell dicsérned a lányt (ezt imádják) és tényleg érezzétek jól magatokat. Egy idő után, amikor már elég nagy a szerelem, mondhatod neki, hogy "jöjjön át hozzátok aludni". Itt nem kell egyből a szexre gondolni. Először csak ölelkeztek, csókolóztok, elvagytok, aztán egymás karjaiban elalszotok. Megszokjátok egymás közelségét, majd egyre többmindent kipróbáltok. Végül szexeltek (persze vigyázva arra, hogy ő ne essen teherbe) és "boldogan éltek, amíg meg nem haltok" :)
2012. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát nem akarlak nagyon letörni, de ha 2 évvel idősebb a csaj az már elég nagy gond szerintem :D
2012. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát figyu. A lány pécsen lakik én meg Bp.-en.. Így hogy még alig ismerem, nem merem egyből letámadni h gyere fel és stb-stb. Ha majd oda kerül a sor meg már egy ideje beszélünk természetesen , felakarom hívni pestre. De az a baj olyan tipus vagyok hogy ha nem tudok mit mondani leblokkolok és kész. :) Meg ha feszülök. Ezt amit kondtál erről akkor majd beszélek vele de azt h mennyire szeretek bulizni azt nem , mert utálok bulizni. Aztán ha majd egyszer fejlön pestre és összeismerkedünk,stb akkor természetesen újra és újra remélem találkozunk meg én is lemennék akkor hozzá de ezt majd a sors hozza mi lesz. :D Hát ha "megszerezném" a lányt akkor biztos nem néznék más lányokra úgy, meg vigyáznék mert nem nagyon akarnám elveszíteni a másik meg bevallom őszintén egy csajom se volt eddig.. Magamnak való vagyok sajnos.. Így még nem vagyok tapasztalt, meg így nem tudom mit tegyek de akkor megfogadom a tanácsodat amennyire tudom :)
2012. máj. 8. 00:10
 4/9 A kérdező kommentje:
23:31 válaszolónak.: Hát figyu szerintem 2év nem sok, még pont belefér. :)
2012. máj. 8. 00:12
 5/9 anonim ***** válasza:

igen, 2 év beleférne ha te lennél az idősebb... sőt, az lenne az ideális.


meg mi az, hogy a csaj jönne fel? esetleg majd te mész le hozzá, ha találkozni akartok... :D

de kapcsolat szerintem így se nagyon lehet belőle, 17 évesen elsőnek neked se ilyenre lenned szükséged.

2012. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"igen, 2 év beleférne ha te lennél az idősebb... sőt, az lenne az ideális.


meg mi az, hogy a csaj jönne fel? esetleg majd te mész le hozzá, ha találkozni akartok... :D

de kapcsolat szerintem így se nagyon lehet belőle, 17 évesen elsőnek neked se ilyenre lenned szükséged" Hát figyu .. Az hogy ki jön meg ki megy azt szerintem még ne vitassuk, mert az nagyon a részlet ha lesz egyáltalán ebből valami.. Azt meg h mi alakul ki belőle,meg stb ezt meg majd a sors hozza. :D Lehet komoly kapcsolat lesz belőle de az is lehet h semmi.. VAgy az is lehet h még msn en se fogunk beszélni de ez majd később kiderül. :)

2012. máj. 8. 00:19
 7/9 anonim ***** válasza:
persze korai, csak ez szerintem elég alapvető dolog, hogy a pasi ne várja már el a csajtól, hogy az elsőre 2-3 órát utazzon egy randi miatt.... na mindegy
2012. máj. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem mit akarsz mondani, nem is várom el. :)
2012. máj. 8. 00:35
 9/9 anonim ***** válasza:

ha a csaj jól néz ki, akkor talál magának 1 pasit közelebb Pécshez, és pár évvel idősebbet.

Bp-n annyi lány van, keress vkit arra, biztos találsz:)

2012. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!