Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol bújkálnak a kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol bújkálnak a kedves, igazán szeretnivaló, aranyos, félénk lányok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 16:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

ma 17:11


Nem vagyok papucs, makacs vagyok, önfejű, független, azt csinálom, amit én akarok, senki sem pofázhat bele!


Nekem nem vonzó egy bunkó, nagyszájú lány, aki az thiszi ő a világ ura. -.-

2012. máj. 6. 17:28
 12/18 anonim ***** válasza:
Otthon rettegnek az ágyuk alatt... Nem, igazából az ilyen lányoknak szerintem nincs "gyűjtőhelyük"... Bocsi, de ez van. Nem csak a félős lányok lehetnek nőiesek, és ha valaki nagyszájú azt szerintem magadtól is észreveszed. De a félénk lányokat buliban ne keresd, mert találni ott nem fogsz. Amúgy hány éves vagy? Én állítólag félénk vagyok (na meg kissé szégyenlős) úgyhogy ha van kedved, írj :D
2012. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
22 vagyok, de majd ír, aki megakar ismerni!
2012. máj. 6. 17:52
 14/18 anonim ***** válasza:

Én kedves, csendes,félénk lány vagyok, nem "bújkálok". Szerintem a többi hasonló tulajdonságú lányok sem rejtőzködnek,csak lehet nehéz rájuk találni :)

18/l

2012. máj. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem tetszik a kérdésed, talán azért mert magamra ismertem benne.

De azt írod, hogy majd ír, aki megakar ismerni. Egy félénk lány nem fog neked hipp-hopp írni itt privát üzenetet. Gondolkozz el azon, hogy miért lehet egy lány félénk...többek között azért, mert már esetleg csalódott és nem mer senki felé nyitni.

Ne arra várj, hogy majd ír valaki, hanem ha szimpatikus valaki, akkor írj rá te. Tedd meg az első lépést és érd el, hogy az a lány legalább veled ne legyen félénk.


Sok sikert. :)

2012. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Már írtam elégszer, ha van Debrecen környéki az írhat, egyébként meg felesleges ismerkednem.


Nem durciztam be, csak unalmas, hogy minden lány ezen az oldalon pesti vagy dunántúli többségben és egy debreceni szabad lány sincs, aki a kérdésben lévő tulajdonságokkal bírna.

2012. máj. 6. 19:14
 17/18 anonim ***** válasza:
Az orrod elött,de valòszínüleg te is csak a nèpszerü,nagy feltünèst keltö lànyok között kerestèl eddig.Ök nem leszen félènkek.Akiket te keresel azok mögöttük vannak.Làss tovàbb az orrodnàl.
2012. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

ma 13:17


Tévedsz, nem sok lány ismerősöm van, nincsenek közeli lánybarátaim, akik vannak mind foglaltak.


Élőben való ismerkedésnél is ezt tapasztalom a valahogyan kinéző és jellemre is értékes lányok már elkeltek vagy csak nem volt szerencsém egyedülálló lányokhoz.


Egyébként is inkább engem utasítanak el folyton.

2012. máj. 9. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!