Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Attól, hogy a neten nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy a neten nem nagyon tudunk beszélgetni, élőben lehet más?

Figyelt kérdés
Nem sokára találkozni fogunk végre, több hónap után.. van amikor neten is alig tudunk beszélni, és félek, hogy élőben csak a csend lesz.. nagyon ideges vagyok, hogy nem fog jól sikerülni :(
2012. máj. 6. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt hogy neten napokat tudtunk beszélni, élőbe meg semmi.
2012. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az elsővel egyetértek. De volt már fordítva is, végigbeszéltünk 3 teljes órát, szünet nélkül.
2012. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj:)Élőbe még simán eldumálhattok jól!Sokkal jobb élőben minden!
2012. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom, próbálom nyugtatgatni magam.. de áááhh.. :D nagyon izgulós vagyok randi téren.
2012. máj. 6. 16:21
 5/10 Diavolino44 ***** válasza:

Élőben ezerszer könnyebb legalábbis nekem. Ott csak egymásra tudtok figyelni, nincs idő a gondolkodásra, csak az a pillanat létezik.

Ha lány vagy ne izgulj a fiúnak kell irányítani.

Ha fiú vagy akkor kb 1 órányit csak összetudsz hozni után lehet leülni egy padra s ott már lehet próbálkozni pl átölelni, megfogni a kezét, megsimogatni a lábát, onnantól a beszéd szinte másodlagos, a metakommunikáció átveszi az irányítást.

Meg érdemes a csajt beszéltetni, én mindig nyitott vagyok s kíváncsi rá, néha visszakérdezni pár infóval amiket már régebben is elmondott.


Nem szoktam sokat beszélni, ez a második randin már egyáltalán nem probléma! Lehet elcsépelten hangzik, de ha tetszik valaki akkor sokszor a csend megszólal. Csak élvezem, hogy vele lehetek. Olyan mintha megszűnne a világ, mintha szeretkeznék anélkül hogy fizikai aktus lenne. S szex közben sem pofázik az ember (tisztelet a kivételnek) csak élvezed hogy a másik létezik.

27F

2012. máj. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó válaszoló! :) Egyébként csaj vagyok..

És ilyenkor miket szoktak a pasik kérdezni a lányról?

2012. máj. 6. 16:52
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:

Ez érdekes én azt gondolnám, hogy ha levelezések nem jönnek össze akkor inkább a lány pattintja a fiút!

Beszédtémák: Hobby, jövőbeli tervek, vágyak, film, könyv, kaják, család, munka(iskola). Ha valaki ebből nem képes legalább 2 órát beszélgetni egy lánnyal az lúzer.

Amúgy te is irányíthatod a beszélgetést ha élőben tetszik a pasi.

Nekem az első randin mindig azt mondják a csajok, hogy milyen jól elbeszélgettünk pedig csak 5 percenként feltettem egy kérdést s néha meséltem egy-egy sztorit amiben természetesen ferdítettem egy kicsit.

2012. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:
Még egy jó tanács, bármit is mondasz soha ne forduljon meg a fejedbe, hogy unalmas amiről beszélsz, egy normális férfit (főleg az első randin) a lány minden szavát figyelni. Felőlem beszélhet 1 órán keresztül is az óvodai mondókákról ha neki úgy tartja kedve. Azt is tátott szájjal tudom hallgatni. Nem az a fontos h mit mond hanem h ki mondja.
2012. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!:))
2012. máj. 6. 17:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet más. Nekem akikkel eddig net után találkoztam (mindkettő 4 évvel idősebb nálam), tök simán ment minden. Ha gépezel, te is csinálhatsz közben mást, és ő is. Élőben viszont csak egymásra figyeltek, és közösen csináltok valamit, több mint valószínű, hogy nem csendben. Ne aggódj, minden rendben lesz :) Ha meg esetleg mégse, vagy nem jöttök be egymásnak, akkor sincs semmi, jön a következő. Hajráhajrá! :)
2012. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!