Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet videó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet videó játékokban ismerkedni?

Figyelt kérdés

Vagy ez hülyeség ?

És ha igen, akkor melyik játék erre a legalkalmasabb ?


2012. máj. 3. 18:42
 1/3 konicso válasza:
Hát lehet ismerkedni,de ezt olyan baromságnak tartom ,de amilyen játékokban lehet ,mint pl: Metin2 vagy ehhez hasonló multi playerek-ben :D
2012. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet.

Bár erre ismereke egy ellenpéldát is, ahol már férj és feleség és már gyerek is van. De a kivétel erősiti a szabályt :D

Legjobbak erre szerintem a böngészőn játszható játékok stratégiai/szerepjátékok, ott elég sok emberrel tudsz beszélni :)

2012. máj. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, 1 évet játszottam különböző Metin2-es szervereken:

Alapszerót felejtsd el, mert hülyeség.

A többi priváton valamennyire lehet, de a csajok 5% kb. az, aki valóban társat akar, a többi vagy egy fiú, vagy egy prosti, aki a cuccaidra pályázik csak.

Nekem 1 év alatt egy prostit sikerült csak kifognom, jártam vele 1 napot, aztán rájöttem hogy csak pénz akar, meg cuccokat. Haveromnak volt komolyabb kapcsolata, de az megcsalással végződött.

Összegezve: én nem ajánlom, mert csak függővé tesz, és akkor már pénz is képes vagy beletolni (10.000fT-om ment egy rohadt szerverre, amin már nem játszok, mert meguntam...) Abszolút hülyeség.

2012. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!