Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó randihely lehet? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őzsuta95 kérdése:

Jó randihely lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát van egy férfi, akivel már régóta ismerjük egymást, de csak mostanában kezdtünk el többet beszélgetni. Mint kiderült sok közös témánk van, nagyon jól érzem magam a társaságában és a visszajelzéseiből ítélve ő is (mindig mosolyog, hosszú szemkontaktus, jobban megnyílik, mint egyébként szokása, pozitív megjegyzést tesz belső, ill. külső tulajdonságaimra). Mindketten nehezen kezdeményezünk, de úgy gondolom, ha szeretnék tőle valami komolyabbat, akkor itt az alkalom. Jövő hónapban lesz a Múzeumok Éjszakája és szeretném elhívni, hogy együtt nézzük meg az egyik kiállítást. Szerintetek jó ötlet? Nem baj, ha nő létemre én hívom el? (egyikünk sem az a bulizós, mozizós, ezért gondoltam erre a programra) Illetve, kérlek írjatok még, ha van ötletetek, hogy hová hívhatnám.
2012. máj. 3. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
én szívesen elmennék egy ilyenre
2012. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 evans ***** válasza:
közlekedési múzeum egyértelmű az minden pasinak bejön
2012. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom, hol laktok, de ha pest közelében jártok, elmehettek bármelyik arborétumba, guglizz rá hogy hol vannak, főleg most tavasszal a legszebb, ajánlom, én imádok oda járni.

22/F

2012. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nem pestiek vagyunk, de itt nálunk is vannak a környéken arborétumok...ez jó ötlet :)
2012. máj. 3. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:

Régóta ismered és akarsz várni még egy hónapot? Lesznek jó programok a hétvégén is Bp-en. Keress egyet és hívd el+

Mit jelent az, hogy nem vagy bulizós?

2012. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Pesti, és addig is találkozunk (mivel mindketten ugyanoda járunk sportolni) és erőt merítek, hogy elhívhassam. (tudom, hogy bennem van a hiba, hogy eddig is vártam, de túlságosan görcsölök rajta)
2012. máj. 3. 18:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és igen, a nem vagyunk bulizósak azt akarja jelenteni, hogy nem járunk discoba, egyéb szórakozóhelyekre se igen.
2012. máj. 3. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!