Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ötleteket várok, hol rontom el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket várok, hol rontom el?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok, jóképű, intelligens és az utóbbi időben eléggé rám jár a rúd. Se a kedvesség se a bunkóság sem pedig a rejtélyesség nem jön be senkinél. Lehet varázsolnom kellene...:)

2012. máj. 2. 22:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Pedig elhiszem >.< ismerős a helyzet:/
2012. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan tudom ,hol rontod el!


Velem is ez volt sokáig,de már vágom,mi a nyerő.


Először is túl nagy az egód(ami nem rossz,de azért nem kell úgy elszállni magunktól).

De a legfőbb gond,h rágörcsölsz,h szerepeket játszol ,meg akarsz felelni a lánynak,megjátszod a nagymenőt,a kedveset,vagy éppen a bunkót. De ennek semmi értelme,megérzik a csajok,ha görcsös vagy és felszínes,el fognak kerülni.


Arra nem gondoltál,hogy egyszerűen csak önmagad add!!!;)

2012. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ne úgy beszélj hozzájuk, mint a kisállatokhoz
2012. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

vaaagy, ami mindig előjön.. hogy kiknél kezdeményezel, mert ugye lehet, hogy sokan epekednek érted, te meg a csilli-villi lánykákra hajtasz, bár elég értelmesen fogalmazol..

add önmagad, ha úgy nem kellesz senkinek, legalább nem kell megjátszanod magad egy kapcsolatban.. a semmi jobb mint a szerepjáték, ahol mindig te alkalmazkodsz.

2012. máj. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Két pozitív tényező még nem tesz egoistává. :D Ebbe semmi megjátszás vagy felszínes nincs. Tényleg teljes mértékben képes vagyok azonosulni a helyzettel. Érzelmileg, gondolatilag. Nem görcsölök, inkább picit izgatott vagyok ha nagyon tetszik a lány, de ebben sem látok semmi problémát.
2012. máj. 2. 23:35
 16/22 anonim ***** válasza:
Egyszerre kell kedvesnek lenni és heccelni is. 1 mondaton belül. Attól kikészülnek. De ne mindig, mert az meg megunják :)
2012. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ilyenről se sűrűn hallani, hogy egy srácnak az intelligenciája legyen a veszte.

Varázslás? Na ja, ide varázsolhatnád magadat. :)

2012. máj. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Legjobb házasságok hazugságon alapszanak! :P:P


"ne úgy beszélj hozzájuk, mint a kisállatokhoz" Ez nagyon tetszett!:D


"vaaagy, ami mindig előjön.. hogy kiknél kezdeményezel, mert ugye lehet, hogy sokan epekednek érted, te meg a csilli-villi lánykákra hajtasz, bár elég értelmesen fogalmazol.. "


Egyébként ebben van valami, mert általában nehezen tudok választani valakit aki végre tetszik. :)

2012. máj. 2. 23:40
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat. Sokkal okosabb ma se lettem, de azért örülök, hogy írtatok ilyen késői órában is. Remélem a kitartás egyszer meghozza gyümölcsét; hasonló jókat kívánok mindenkinek.
2012. máj. 2. 23:57
 20/22 anonim ***** válasza:

Társkeresésben a legtutibb dolgos is jelenthetnek hátrányt.

7-8 évvel fiatalabbnak néznek a koromnál (30 felett ez már jól jön). Szakításom után az összes lány barátom ajánlgatta a magányos és szép, okos barátnőit. De megjegyezték, hogy egyedül is gyorsan találni fogok valakit.

A kapanyél sem lóg ki a számból.


Személyesen alig tudtam ismerkedni, mert 8 évvel fiatalabb lány is azt hitte, ő az idősebb. Mikor elmondtam a koromat, akkor szinte elájult. Egyszerre voltam túl fiatal és túl idős.

Ha elmondtam, hogy mivel foglalkozom és mi mellette a hobbim, akkor már nagyon sok voltam. Úgy érezhették, hogy ők kevesek lennének nekem. Sorolhatnám még.

A lényeg, hogy hetente 2-3 lánnyal találkoztam. Így kevesebb energiám jutott egyre. Lazítottam. Nem akartam elbűvölni a lányt. Csak meg akartam ismerni. Élvezni akartam a randit, az ismerkedést. Nem játszottam szerepet. Úgy voltam vele, hogy ha így is bejövök, akkor annak már van értelme.

A lányok többsége nem kellett volna hosszú távra. Tehát természetesnek vettem, hogy csak minden 5-ig lánynak lehetnék a nagy Ő.

2012. máj. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!