Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon ciki megszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki megszólítani lányokat a villamoson, illetve az úton? 20/F

Figyelt kérdés
Sosem voltam még ilyen helyzetben, most városba kerültem iskolába annyi lánnyal találkozok milyen okkal lehet megszólítani őket ami nem ciki?
2012. máj. 2. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"Jegyeket, berleteket!" :D
2012. máj. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a párommal egy vonaton ismerkedtem meg.
2012. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor megszólíthatod őket, csak ne valami béna indokkal.
2012. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem
2012. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát úton még nem, na de út szélén?! :D
2012. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:

Az a baj hogy mindenki benne vana sajat kis vilagaban amibol egy atlagos srac inkabb nyomulo bunkonak tunik. Ha jobban nezel ki mint az atlag, vagy pont a lany esete vagy akkor van eselyed.

Egy tavolsagi buszon pl remekul lehet ismerkedni, mert az emberek akaratlanul is ossze van zarva min 10-15 percig. Ott nekem egyszerubb volt csajozni.

De aki nem mer nem is nyer! Csak ne menjen el a kedved ha lekoptatnak.

2012. máj. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Először is az a ciki amit annak érzel. Nem okkal kell leszólítani hanem őszintén odamenni és azt mondani amit gondolsz. Ha látsz egy aranyos csajt akkor mond neki ezt,hogy szia aranyos lánynak tűnsz xy vagyok.
2012. máj. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehgy ciki!Hajrá kérdező:)
2012. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is megcsináljuk haveromékkal, még be is égetjük magunkat szándékosan, de kit érdekel, a többség még arra is gyáva, hogy megpróbálja, mi legalább megpróbáljuk még ha el is utasítanak a lányok.
2012. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
próbáld ki, én pl nem vettem még egyszer sem rossznéven amikor odajöttek hozzám :D jó, volt aki kocc, de volt akivel együtt is voltam egy darabig :) 19/L
2012. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!