Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Mit gondoltok rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit gondoltok rocker lányrol aki nöiesebben öltözik? Bövebben lent

Figyelt kérdés

szolid smink .sose öltözik unalmasan.vagyis pld fekete fölsö fekete gatya.mindig földobja.néhány példa

-fekete mini szoknya, kötött nyakas ( ami kicsit log a nyakánál )

hoszitott fekete fölsö, harisnya , acélbetétes

- bör kabát , szegecses öv ( 2 vagy 3 soros) ,

fekete ruha ( pamutt anyagu, félhosszu , se nem mini se nem hosszu,nem nagyon kivágott vastag pántos)

acélbetko , necc harisnya

- fekete garbo, fekete mini (egyenes fazonu)és valami hosszu lánc pld fél angyal szárny, vastag harisnya acélbetko

-sotét kék farmer térdénél kivágva mind 2 oldalt alatta rácsos harisnya, fekete hosszitott nagyon kivágott fölsö , vagy töltényes öv vagy szegecses

-sötét szürkés farmer szoknya , töltényes öv fekete kardigánnal ami fekete szörmés a kapucnija, necc harisnya acélbetko

-töltényes öv fekete mini (egyenes fazonu)fekete vastag harisnya a fönti kardigánnal és acélbetko

-fekete necc harisnya , fekete rövid gatyával (rajta 2 oldalon lapos szögecsek ) és garboval

-fekete rövid gatya ami vékony fehér csikos , fekete spagetti pántos fölsö , acélbetko

-fekete cicagatya , hosszitott fekete kardigán ( kapucnija szörmés ( elején baloldalon lapos szögecsek)



2012. ápr. 30. 22:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
utálom a rokkereket, mert egy köcsög discos dubstepes vagyok
2012. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejönnek a "rocker" csajok.;)
2012. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
én inkább nem írok véleményt, mert én úgyis elfogult vagyok a rockerekkel szemben (én is az vagyok) :)
2012. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is rocker vagyok,rocker csajt keresek de nem találok sose, felénk nem nagyon van. . 22/F
2012. ápr. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szexi.
2012. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mivel metalos vagyok ezért inkább tetszenek a rocker, metatalos csajok. Ez inkább ízlés kérdése, nem gondolod?
2012. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Beállnék az előtted ácsorgó pasisor végére. :D
2012. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

A korodat lefelejtetted.

2012. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17/F csak neked
2012. ápr. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Elmegy, bár én inkább a goth/dark csajokat szeretem.

17/f

2012. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!