Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan debreceni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan debreceni vagy környéki lány, aki nem foglalt, de mégis szépnek mondható külsőre? Miért vagy szabad, mi az oka?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szokj már le erről. Szünet van, nincs meló se, most se csajozol, itt írogatsz megint. Lenge ruhában a lányok a meleg miatt, Te meg gép előtt.
2012. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
most nincs senki
2012. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nyugi-nyugi, ma voltam csajozni. Most értem haza nem rég. :)


Egyébként épp azért jutott eszembe ez a kérdés, mert valahogy ismét sok foglalt lányba ütköztünk haveromékkal.

2012. ápr. 30. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
ÉS, hogy-hogy nem az ágyban vagy egy csajjal ha csajozni voltál? Ember! A csajozás nem abból áll, hogy nézzük a haverokat hogyan csajoznak aztán majd esetleg te is... Mindenki elindul amerre jó csajt lát és akkor majd a végén mutogatjuk kinek mi jutott.
2012. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

21:37


Nem kell kioktatni, úgyis volt, de ha ezek a huncut lányok foglaltak vagy nincs kedvük ismerkedni, akkor nincs értelme tovább erőszakoskodni. :)

2012. ápr. 30. 21:40
 6/10 anonim válasza:

Janiiii te vagy az?

Nem amúgy viccet félre téve nos: "Itt a tavasz, dagad a fasz, minden kamasz baszni akar... ma voltam a városba Józsai vagyok.. Rengeteg lenge ruhás kis aszony csak le kell szólitani őket xxd ilyenkor sírok h. foglalt vagyok ::D

2012. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4 most velem van a probléma, vagy te hazudsz ? Én még ilyet nem láttam...

/F

2012. máj. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
józsa <3
2012. máj. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát engem az ilyen pasik sosem kapnak el, pedig átlagos kinézetű vagyok és napi másfél órát sétálok:D
2012. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát szépnek mondható... igen ez nagyon relatív én drágám azért vagyok jelenleg nem foglalt, mert túl sok lehetőségem van és nem tudok választani, valamint azért még, mivel túlságosan magasan kvalifikált vagyok, (tudod mit jelent ez, vagy használjak más szót?) és emiatt ugye nagyon sok férfi már szóba se jöhet, mivel elsősorban szellemi társat keresek.
2012. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!