Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha meglátjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha meglátjátok, hogy a kiszemelt pasinak nincs sok ismerőse, képe facebookon, kiábrándultok belőle?

Figyelt kérdés
Tudom, hülyeségnek tűnik, de valahogy ez az érzésem támadt. Mindig miután felveszem/felvesznek facebookra, passzív lesz az összes csaj. Ennyire f*szbook központú világban élnénk? 22/F
2012. ápr. 27. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség...

Ennyi! Nem, nem ábrándulunk ki:)

2012. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 étoile et lune ***** válasza:
100%
Én attól ábrándulnék, ha látnám, hogy 500 ismerőse van. Egyből az jutna eszembe, hogy tele van felszínes kapcsolatokkal és nagy partiarc. Nekem nem jön be az ilyesmi. A lányismerőseid azért passzívak, mert csak ismerősöket gyűjtenek, hogy minél népszercsibbek legyenek, de amúgy lesz*rnak mindenkit magasról.
2012. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom még csak nincs is fenn facebook-on. Mégis működik a kapcsolatunk... hm, rejtély :D


Na de most komolyan: örülj neki, hogy "kiábrándulnak" belőled, ilyen felszínes lányokkal nem járnál jól...

2012. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy nem felszínes csajok. Nem értem.
2012. ápr. 27. 15:47
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó.Ha a te párod nincs fennt facebookon akkor ő hogy-hogy létezik ? o.O ?
2012. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

egyébként én is attól ábrándulok ki, ha a srácnak, akivel ismerkedek, vagy kapcsolatot szeretnék, 500+ ismerőse van!

Nekem az egyből azt sugallja, hogy valami miatt nem szabad bennük megbíznom... hisz ki tudja, hogy mikor melyik csajnak éppen mit ír, amíg velem beszél.

Amúgy pedig nekem nem kiábrándító a kevés ismerős! Oké, azért ha kb. 60 alatt van, akkor fura, meg feltűnik, főleg ha mindegyik ismerőse lány... ez esetben az 500+ "törvény" lép életbe!

Képek pedig azért legyenek fenn (sztem min. 5), hogy ha megnézik őket valaki, akkor kaphasson egy képet rólad, mert az sem jobb, ha helyesebbnek/csúnyábbnak gondol, és esetleg ha találkoztok, kiábrándul. Persze ez a kiábrándulás csak akkor lehet, ha nem ismeritek egymást személyesen/életetekben nem láttátok még egymást.


És a mai világban is lehet élni facebook nélkül, és az, hogy nincs neki, csak annyit jelent, hogy van egy kis sütnivalója. 16l

2012. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54 ismerősöm van... Őszintén, nem is kell több...
2012. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diavolino44 ***** válasza:

Erdekes amit irsz!

Igen eleg facebookos vilagot elunk. A csaj aki tetszik csak 210 ismerose van, s ez egybol pozitiv pont volt nalam. Nekem 220 ismerosom van de a legtobbel nem is tartom a kapcsolatot...

2012. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20 alatti az ismerőseim száma a facebook-on. NA ÉS? Azért, mert pont nem érdekel a dolog. Nem a számítógép előtt élem az életem, ha valaki fontos annyira, hogy tartsam vele a kapcsolatot arra van megfelelőbb eszköz a facebooknál. Csak azért nincs szükségem ismerősökre, hogy megmutassam a világnak hány embernek köszöntem már életemben.
2012. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 lila nyuszi ***** válasza:

Nem. Hiába van sok ha egyel nem tartod a kapcsolatot... Kevés legyen, de az minőségi. :)


20/N

2012. ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!