Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány már 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány már 2 éve ismerem de, annyira félek attol ha elmondom neki akkor ez történik:: Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kiröhög vagy semmibe vesz mert olyan kapcsolat van köztünk hogy 70 kmre lakunk egymástol, de állandoan beszélünk és nagyon tetszik csak nem merem megmondani neki meg azzt mondják ne a lány kezdeményezzen erre még ráadás, hogy most középiskola kezdés elött mégtávolabb kerülünk egymástól és nem is nagyon tudnék vele találkozni mert most még heti 2-3 alkalommal találkozok vele. Nem tudom mit tegyek :" ( mert ha el is mondom és igent mond akkor is ott van az hogyha elmegyek gimnáziumba meg ő is lehet talál jobbat nálam. De bennem van egy félelem hogy akit talál az csak ki fogja használni vagy iesmi .... Segitsetek

2012. ápr. 26. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon és mondd el, hogy mit szeretnél. Csak magaddal baszol ki, ha meg sem szólalsz. Válassz!
2012. ápr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kinga98 válasza:
Szerintem lépj, mondd el neki,hogy szereted,a lányok többsége szereti ha a fiúk lépnek először. Várd meg a reakcióját és ne féltékenykedj más pasikra. Általában jó sül ki, a fő hogy ne legyél ideges,légy magabiztos,erős és jófej! Akkor sikerülhet!
2012. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az az igazság hogy nem olyas fajta vagyok aki olyan könnyen váltja a barátnőit és ráadásul ő az első és egyben nekem az igazi és olyan kapcsolatban vagyunk hogy más értelmű lenne a visszautasitás....

ismerem őt a családját és ha nemet mond akkor nem tudok ugy hozzáálni hogy lexarom hogy azt monta mert nem megy.... ilyen vagyok ...... tudom egy szégyen ..de nem olyan könnyű.....

2012. ápr. 26. 17:52
 4/7 kinga98 válasza:
Jó lehet hogy hülyeség de én a helyedben megkérdezném az egyik barátnőjét hogy mi a véleménye a csajnak rólad,mert a barátnők mindent elmondanak egymásnak.
2012. ápr. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ezt meggondolom köszii :) már elgondolkoztam hogy elmonodm neki de hétvégén nem lesz itthon
2012. ápr. 27. 14:22
 6/7 A kérdező kommentje:
nem jött össze azt mondta nem vagyok az esete de nekem csak őőő kell senki máás
2012. aug. 26. 19:21
 7/7 anonim válasza:

Sajnálom :S

de hallod, egy kis idő után túl leszel rajta,tapasztalat.

aztán jön majd másik ne aggódj!csak pozitívan!:)

2012. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!