Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amiért nem vonzanak a túlsúlyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiért nem vonzanak a túlsúlyos lányok, ezért nem lesz sose barátnőm? Ez a büntetésem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már bűntudatom van, amiért vannak kedves lányok az iszonyat kövér lányok közt, de én nem hogy nem tudok vonzódni hozzájuk, hanem egyenesen undorodom sajnos.


Mégis mit csináljak, ha a vékony lányoktől izgulok be?


Egyébként én is vékony vagyok.



2012. ápr. 25. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben baj. Mindenkinek más jön be.
2012. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz vékony barátnőt:) Amúgy ezzel én is így vagyok:D
2012. ápr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

semmi gond..én is, nem tehetek róla, de igy vélekedem testileg az elhízott pasikról..attól lehet jó ember, de nem tudnék hozzáérni

előbb utóbb biztos hogy akad, vékony-kedves lány is! :-)

24l

2012. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
Egyszerűen csak egy tudatlan nyomoronc vagy.
2012. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
erről nem tehetsz:) nekem is felfordul a gyomrom ha belegondolok hogy egy kövér(nem,nem mackós, KÖVÉR) sráccal etyepetyéljek... most akkor engem is büntet a sors,hogy nincs barátom,mert vékonyként nem szeretem azokat,akiket nem érek körbe?:D Járni csak úgy érdemes,ha megvan a szexuális vonzalom is...mondjuk azt nem ártana tudni,hogy mi számít neked iszonyat kövérnek(?):)
2012. ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!