Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Buszon láttam egy csinos csajt igen csak visszahúzódó típus.

Mivel szólítsam meg, hogy megnyíljon és találkozhassunk?


17/F



2012. ápr. 20. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia béjbi!


Van otthon egy bodri nevü kutyám, aki macskaszépségversenyt nyert múlt héten! Jössz megnézni?

2012. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ülj mellé, onnantól bármit kérdezz tőle, pl kérj tőle egy tollat ha a buszon írkálsz valamit mintha neked nem lenne, vagy zsepit akármit, de utána egyből mutatkozz be. onnantól már könnyű lesz. kérdezd meg hogy hol lakik, hova jár suliba, hasonlók.
2012. ápr. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A második válaszadó ötletei tetszenek, de ha már kérdezgetsz tőle, ne legyél túl rámenős, ne legyen kihallgatás jellegű az egész, mert az elriaszthatja a lányt, főleg, ha te úgy vetted le, hogy visszahúzódóbb lány.

A tollas ötlet azért tetszett kimondottan, mert megkérheted a lányt, hogy írja fel a teljes nevét a tenyeredre/karodra, vagy a saját nevedet az ő kezére... így megkereshetitek egymást valamelyik közösségi oldalon és így nagyobb az esély rá, hogy a buszos lány ne tűnjön csak úgy el egyik napról a másikra!:)

2012. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatomból mondom, hogy nem fog menni. Másfél év alatt többször kerültem volna olyan szituációba amikor a hőn áhított csajt megszólíthattam volna, de nem ment. Nagy volt a nyomás.
2012. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!