Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vasárnap templomba fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap templomba fogok menni és találkozni fogok egy lánnyal hogy megismerjük egymást személyesen is. Hogyan nevettessem meg, milyen témákról beszéljek vele? Kissé tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 20:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A templom és a lány nem egy helyen és időben lesz. Előbb elmegy a paphoz és előre meggyón, aztán kellően előre gyóntatottam lelányozza a gyónásokat.
2012. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Még egy bökkenő van, az hogy jön a pasija is. Én nagyon belé szerettem ebbe a lányba és ezért azt szeretném elérni hogy velem járjon.
2012. ápr. 19. 22:09
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne kívánd felebarátod házát. Ne kívánd felebarátod feleségét (esetünkben barátnőjét), szolgáját, szolgálónőjét, sem ökrét, sem szamarát, semmit, ami felebarátodé!
2012. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
hát te rajtad sem lehet kiigazodni....most akkor vallásos vagy? csak dugni akarsz?...vagy belesezerettél vagy miújság van veled?
2012. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos, csak belé szerettem DE NAGYON!!!
2012. ápr. 20. 21:39
 16/17 anonim ***** válasza:
Vigyázz nagyon, a vallásos lányok a legaljasabbak.
2012. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult a vallásos csajjal? A papot választotta helyetted? xD
2012. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!