Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki segítsen (? )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen (? )

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves srác, akivel március 17-én taliztunk. Jól elvoltunk szerintem, bár egy kicsit csendes voltam, de ez most nem lényeg.

Ez a "randi" szombaton volt... vasárnap ráírtam, hogy jól éreztem magamat, vissza is írt nem sokkal később... Ott arra hivatkozott, hogy tanulnia kell (idén fog érettségizni, így megértő voltam vele!), majd utána még hétfőn ő rámírt, aztán ennyi volt.

Sokszor láttam ez után, hogy fennvolt, de nem írt rám... ez volt így párszor. Aztán, hogy "felejteni" tudjak, kitöröltem ismerőseim közül. Ma rám írt újra, hogy reméli, nem bántott meg, illetve hogy miért nem tudott írni.



Én szívem szerint megmondanám neki, hogy igenis rosszul esett, hogy nem írt, de nem szeretném, ha azt érezné, hogy ragadni akarok rá! :// Valami tipp?? Esetleg hozzam fel az újabb talit?? Szívesen találkoznék vele újra, mert tényleg nagyon bírom, és szeretnék járni vele, de félek is a csalódástól! :( Amúgy szerencsére nem az a nagyszájú, beképzelt majom, mint általában a fiúk, hanem tényleg jófej... de valahogy nem tudok megbízni benne! :( Amúgy nem csak benne, hanem általában az emberekben...! Előre is köszi a válaszokat! 16L



2012. ápr. 18. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mintha csak a saját lányomat hallanám:)Én csak azt tudom javasolni amit a lányomnak is,félsz a csalódástól,pedig érni fog még csalódás életed során,de miért kell erre előre várni?Nem bizol benn,nem vagy még kész egy kapcsolatra ha így érzel,túlagyalsz mindent.Lehet hogy most már nem ez a divat de én lányként sosem hívtam volna találkozóra egy fiút,és ezt a sajátomnak is elmondtam.A Te gondolatod mindíg őrajta jár,de a fiúk nem így gondolkoznak,ő nem tudja hogy Te agyalsz,nem is gondolta hogy elhanyagolt,és ha szólnál neki igenis tapadósnak tűnnél szerintem.Egyébként is ha jól értem nem jártok együtt ugye?Akkor miért kérnéd számon?Ez egy kicsit hiszti szagú,gyerekes viselkedés,éretlen kicsit(ez a kitörlés is)A helyedben elfoglalnám magam (tanulás stb)hogy ne agyaljál ennyit a srácon,és ha jelentkezik akkor találkozz vele,de próbáld megismerni,kisebb esély lesz a csalódásra amitől úgy félsz.Sok sikert!
2012. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

14:50


nem járunk :)

2012. ápr. 18. 14:55
 3/4 anonim ***** válasza:

nem értelek,miért nem irtál te rá? Lehet ő is pont azt várta,hogy irj neki. Ez az én várok rá,ő vár rám dolog hülyeség,már rég beszélgethetnétek de ti nem,ti ilyen gyerekes módon próbáljátok lerendezni az egészet..

Szerintem nem vagy még kész 1 kapcsolatra.

18F

2012. ápr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hányszor kellett volna még "rádírnia" mire te méltóztatsz írni neki valamit? Azt mondtad, ő írt utoljára, akkor nem neked kellett volna nyögni rá valamit?


Csillapodj le mert KI NEM ÁLLHATJUK a kekeckedő türelmetlen csajokat. Én legalábbis nem.

2012. ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!