Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS, randizni hívtam valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, randizni hívtam valakit badoon, véletlenül, akit nagyon nem kellett volna. Hogyan tudom visszavonni a jelölést?

Figyelt kérdés
Sűrgös!

2012. ápr. 18. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:
mi az valami travit hívtál el?
2012. ápr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy, mostmár el kell vele menned randizni, akkor elhív egy második randira, majd elmentek többször is, összejöttök, együtt éltek majd, vesztek kocsit, lakást, születik egy gyereketek, akit majd el kell tartonotok, minimálbérből, suli, majd egyetemre megy, informatikai mérnöknek, kitanulja a szakma csínyját-bínyját, perfect hacker lesz, majd ő medmutatja, hogy ezt hogy kellett volna megcsinálni, megcsinálod, aztán dobod a párod a gyerekkel, majd élsz tovább mintha mi se történt volna.

Szerintem ez a legjobb megoldás.

2012. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom! Nem hasznalok ilyesmit! O_o
2012. ápr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Micsoda valsz! xDD

Ezt jol kitalaltad! :P

2012. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írj rá, hogy bocs, véletlen volt.
2012. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

12:19 ! Egy állat vagy! XDDDD


Kérdező!Írj rá nyugodtan,hogy bocsi véletlen volt,vagy az öcsé-húgod-kuzinod szórakozott,amíg kimentél egy cigire-pisire-kakira.... :D

2012. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majd én elmegyek helyetted és megdugom:)
2012. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. -.-
2012. ápr. 18. 14:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit! Én is így oldottam meg.

A 2. voltam.

2012. ápr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát ez jó... .D (2.-nak)


Am Én is azt tanácsolnám, hogy írd azt más szórakozott.

2012. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!