Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kicsi is, vékony is, használni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi is, vékony is, használni sem tudom. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Itt folyton azzal jön mindenki, hogy nem baj, ha kicsi a pötsöd, a vastagság a lényeg, és hogy hogyan tudod használni. Nos nekem egyik sem játszik, most mihez kezdjek?

2012. ápr. 18. 02:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjé papnak
2012. ápr. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért mekkora cuccod van? Adatokat.
2012. ápr. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ez legyen a legnagyobb bajod

használt a kezed, nyelved...vagy a lábad mittomén...

2012. ápr. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Dobd ki a kukába és állj be apácának.
2012. ápr. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress olyan lányt, akit nem zavar a méreted! Lehet h 100-ból 1 ilyen van, de azért hátha akad.
2012. ápr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vágd le és postázd el.
2012. ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elvileg van p*csnagyobbító műtét. Kissé kifelé cibálják a testüregedből, mivel a nagyja belül van. nem lehet kellemes utánna széken ülni szerintem egy darabig, de ha súlyos a gond elgondolkodnék rajta.
2012. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért az elég tág fogalom, hogy kicsi és vékony is.


Nekem is 13 cm hosszú és kb 3,7 vastag, de már beletörődtem. Akinek nem tetszik így járt. Majd lesz (már van) más aki értékeli ezt is. :)


37/F

2012. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kicsi 8 cm alatt kezdődik. Mikrópénisznek hívják. Ha nyolctól nagyobb, az átlagos. A legtöbb srác nyavalyog, hogy mennyire kicsi nekik, közben normális átlagos farkuk van, 12-15 cm között. Persze, mindenki nagyobbat szeretne, de hiába. A műtét is csak néhány centit ad, vastagabb attól sem lesz.

Bele kell törődni. Más nem lesz.

Amúgy elmúltál már 18? Mert ha még növésben vagy, akkor az is nőni fog.

2012. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!