Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit akarhat? Csajok csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Csajok csaj fejjel mit gondolhat? (kort, nemet légyszíves)

Figyelt kérdés
Van egy lány akire ráírtam mert tetszett le beszéltem egy talit nem jött el, lebeszéltem még egyet nem jött el, még az elején amikor nem beszéltünk meg talit akkor bejöttem neki mind belsőleg mind külsőleg, igaz hogy tali lebeszélés elött sok barátnője átverte és sokszor maga alatt volt, én persze próbáltam neki segíteni de ugyan úgy maga alatt volt, ennek most már 1-2 hónapja, ma ráírtam hogy miért nem akart akkor talizni és ezt írta: "senkivel nem akarok most összejönni. nem veled van bajom,csak egyszerűen nem

2012. ápr. 15. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát furcsa, hogy egy taliból már azt hiszi,hogy mindenképp össze kell veled jönnie...Szerintem vagy sok tényleg a stressz az életében,vagy kegyes hazugság és nemcsak nem tetszel neki,hanem nem is találna szimpinek mint sima havert/barátot...
2012. ápr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vicky28 válasza:
Szerinte az is lehet, hogy a csaj beparázott az utolsó percben. És sokan vannak olyanok, akik félnek a találkozástól, mert híradót néznek.
2012. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lénike válasza:

Szerintem össze van törve! Próbálj várni, és ne sürgesd,

Bár ha nem ment el a talikra akkor vagy nem érdekled, vagy nem tudod üzeni hogy nem tud menni!


L/18

2012. ápr. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!