Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kérdezzek a lánytól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek a lánytól?

Figyelt kérdés
Msn olyat jácok vele h 1 én kérdezek egyet ő és már kifogytam az ötletekből de olyan kérdés kellene amivel zavarba tudom hozni írjatok lécci kösz
2009. jún. 19. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
milyen gyakran maszturbál, hány pasival csinálta már... mi volt a legextrémebb hely ahol csinálta,vagy mondd neki olyanokat hogy ha vele lennél akkor nagyon élvezné.. ha megkérdezi mekkora neked akkor mondd hogy nem kicsi vagyis reméled neki elég a karod hossza...nem tom.. ilyenek esetleg...
2009. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó van de még szűz 14 éves mint én XD
2009. jún. 19. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha olyan a helyesírása mint neked, akkor egy két helyesírási szabály megkérdezésével tuti zavarba tudod hozni :D
2009. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg,hogy szokott-e az elsőről fantáziálni,hogy milyen lesz? kivel képzeli el? hogy milyen hírességekbe volt eddig belesve? ki tetszik neki a suliból? ilyesmik. Remélem segítettem!
2009. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na pontosan ezt játszottam én is egy ismerősömmel, de az intimebb kérdésekre nem voltam hajlandó válaszolni. :D Valószínűleg vannak páran, akik ettől beindulnak, vagy imponál nekik, de nekem személy szerint nagyon nem jönnek be a perverz kérdések. Gondolom nőnöm kell még hozzá. XD

14/L

2009. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

erre a kicsit pikánsabb témára vigyázz!

van aki veszi a poént van aki nem sajna ilyenek vagyunk !

ha megkérdezed tőle h mikor masztizott én a helyébe ott tiltanálak de választ tuti nem kapnál!!

tehát lehetnek pikáns kérdések de ne bunkó!!

ja és még azt h mit kérdezz:

mondj 5 dolgot jó rossz belső tulajdonság ami leginkább jellemző:)

ebből jó kis beszélgetés jöhet ki mert te mondod h szerintem tök jó ha egy csaj ilyen stb tehát itt tudsz bókolni is:D(DE CSAK AZT BÓKOLD MEG AMIT KOMOLYAN IS GONDOLSZ!)TEHÁT BEÍRJA H HISZTIS AKKOR NE MONDD AZT H IGEN IMÁDOM HA EGY CSAJ ILYENxD)

remélem tudtam segíteni:)

15/L

2009. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hm :D Ősi távol-keleti játék, vagy mi a fene? :D Csak mert hasonlót én is játszottam.

5 kérdés-5 válasz felváltva, tabuk nélkül, teljes őszinteséggel.

Az én bevált kérdéseim:

- Hogyan képzeled el az első alkalmat?

- Mi az, amit a legjobban szeretnél kipróbálni? (lehet tágítani ill. szűkíteni a kört: szexualitásban, az életben, étel-ital tekintetében, sportban, ami tetszik)

- Van -e olyan fiú, aki tetszik neked? (Ha biztos vagy benne, hogy te tetszel neki, de ő még ezt nem mondta: El tudnál -e képzelni magad mellé egy olyan fiút, mint amilyen én vagyok?)

- Volt -e olyan film, és ha igen, melyik, amelyik a legjobban megmozgatta a fantáziádat, vagy amitől legjobban izgalomba jöttél (szexuális téren)?

- Szerinted mi kell egy tökéletes párkapcsolathoz?

- Szerinted mi a legextrémebb hely egy szeretkezéshez?

- Volt -e már a kezedben (óvszer, pesszárium, pénisz, műpénisz, stb.)

Ezek, és ehhez hasonlók.

Természetesen nem mindegyik kérdést "testközelből" tettem föl, csak gondolkodtam.

2009. jún. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
am már taliztunk meg minden csak néha jácunk ilyet Xd na azért köszi az ötleteket
2009. jún. 19. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!