Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma találkozok 1 lánnyal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találkozok 1 lánnyal, és ez lesz a második találkozásunk, milyen meglepetést adhatnék neki?

Figyelt kérdés

első találkozásnál adtam neki egy rózsát.normális válaszokat várok!

előre is köszönöm a válaszokat.


2012. ápr. 14. 06:03
 1/4 anonim ***** válasza:

találkozás előtt hivd fel, és mond ekzt neki:

Ne vegyél fel bugyit, mert valami komolyat akarok mondani :)

2012. ápr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne vigyel semmit! a valtozatossag miatt. ha mar az elso ket randit ajandekkal kezded akkor k*urva rosszul sulhet el a dolog hosszu tavon. dolj hatra, menj talizz vele es legyen annyi onbizalmad hogy elfogadd hogy TE MIATTAD talalkozik veled, nem kell ot lefizesd, eltereld a figyelmet. eleg vagy TE is neki. ne probald a kisebbrendusegi erzeseidet penzzel (ajandekkal) orvosolni. inkabb orvosold egy kis onszeretettel, onertekelessel.
2012. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 elektron ***** válasza:
Az elozo valaszadoval teljesen egyetertek. Ha oszite szeretetet, szerelmet, kapcsolatot akarsz, akkor magadat add ajandekba, a kedvessegedet, a gyongedsegedet, a figyelmessegedet, az udvariassagodat, a tiszteletedet es a szereteted. Hidd el igy lesz tartos egy kapcsolat. Nem pedig a targyaktol. Biztos vagyok benne, hogy ha valaszthatna, akkor egy targy helyett inkabb egy oleles lenne az, amire jobban vagyna. Gondolj csak arra, hogy mit adhatsz neki, amit soha nem vehetnek el tole, es csak az ove?
2012. ápr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Atesz87 válasza:
1/3 as válaszadónak teljesen igaza van !
2012. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!