Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, kérdezzek rá hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, kérdezzek rá hogy mennyire érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit két hónapja ismertem meg. Eddig háromszor találkoztunk, naponta írunk egymásnak.De azt érzem, hogy nem keresi annyira a társaságom, meg az alkalmat, hogy mikor tudnánk találkozni.Mit tegyek, hogy kiderüljön, hogy mennyire vagyok neki fontos..mert abból, hogy naponta ír, az jön le, hogy érdeklem, viszont mindig én vagyok az aki találkozót kér...
2012. ápr. 12. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél türelemmel. Biztos elfoglalt. Ha mindennap ír, akkor biztos, hogy érdekled. Várd ki, míg ő hív el randira.
2012. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne kérdezz rá, h mennyire érdekled, azzal elijesztenéd. Ha akar valamit, majd elhív, szerintem hanyagold egy kicsit, ne keresd, ha érdekled, akk el fog hívni, tiszta sor.
2012. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!