Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyek első találkozóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek első találkozóra valami ajándékot a kiszemelt lánynak?

Figyelt kérdés

elég sokat beszélgetünk neten, tudja hogy bejön nekem.

ha sokáig nem írok neki, akkor azt mondja h hiányoztam neki, talán én is bejövök neki?!



2012. ápr. 11. 21:25
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

találkoztunk korábban 2-3alkalommal, de semmi komoly, aztán jött egy fb-os időszak, most jön egy újabb személyes találkozó (remélem kicsit komolyabb), de ez így az ELSŐ ami, arról szól h ketten találkozzunk és beszélgessünk.

nem akarom elijeszteni...

2012. ápr. 11. 23:20
 12/30 anonim ***** válasza:
Bocsanat ha durva voltam, nem allt szandekomban megszegni semmilyen szabalyt
2012. ápr. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell, első randira túlzás.
2012. ápr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Csoki? Virág? Ennyi fantáziátok van csak amit filmből láttatok? Unalmas, kiszámítható lehet veletek... Személyeset kell, többre értékeli!


Én Snoopy-s zoknit vittem neki, egyrészt mert szereti azt a figurát, másrészt meg többször panaszkodott chat-en, hogy fázik a lába...


Kizárt dolog, hogy nem jut eszedbe más, például vehetsz mozijegyet is, mert akkor tuti a 2. randi :P

2012. ápr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
hallod, ez a virág meg minden egy nagyon sz@r ötlet első randira :D hallgass rám, felejtsd el ezeket.
2012. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

az utolsó jól mondja... :D


amúgy jó, hogy az én válaszom meg ki lett törölve.. azért leírom még egyszer, hogy én kiröhögnélek ha egy virággal jönnél oda.

2012. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok megint

közben gondolkoztam és tényleg szép gesztus lenne, de inkább egy ilyet vigyél: [link]


örülök hogy segíthettem :)

2012. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Gondolom a virág ellenző hozzászólok férfiak... szerintem a kérdező azt kérdezte, h a lányok minek örülnének. Ti lányok vagytok, vagy honnan a p.csából tudjátok, h nem örülnek neki, meg sz@r ötlet? Gondolom még sosem volt csajotok, mert azok ilyen iq betyárok
2012. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

15 és 17es vagyok


sajnos ki kell hogy ábrándítsalak, a 16-os válaszoló csaj, én meg persze még látásból sem tudom milyen egy lány nem még hogy barátnőm lett volna hova gondolunk xDD...

2012. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

én írtam, hogy nevetséges, lány vagyok amúgy... :D

a 69%-os meg a barátom :DDD eléggé mellényúltál ezzel :3

2012. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!