Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Az titeket kiábrándítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az titeket kiábrándítana az első találkán, ha kiderülne egy lányról, hogy művész, vagy legalábbis a hajlam megvan?

Figyelt kérdés
Tehát elég elvont figura.Mondjuk verseket ír és elég zárkózott.De neked megnyílna.
2012. ápr. 11. 20:02
1 2 3
 11/22 Tactical ***** válasza:

Szerintem vonzó tud lenne, persze embertől függ a dolog.

Én is szeretek írni, bár szoktam néha inni, de a régi nagy írók/költők züllöttségét meg sem közelítem(szerencsére). :D

2012. ápr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Tök jó lenne nekem is ilyesmi valaki :)

Hobbim a horgászat és akár írhatnál is a horgászataimról szépeket a tájról a helyszínről időpontok szerint mikor mit csináltam és hogyan :)

2012. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ez nem gond, de ha túlságosan zárkózott vagy akkor nem fogsz kelleni senkinek. Ha nem figyelnek fel a képességeidre akkor gyakorlatilag mások számára nem is létezel.
2012. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Randiztam olyan nővel, akiről az első randin kiderült hogy mekkora furulyaművész! Nagyon kellemesen érintett, egész este nekem furulyázott a Dunaparton!
2012. ápr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A dunaparton? És meddig bírtad? Mikor mentél bele a szájába?
2012. ápr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Engem vonz, ha egy lány intelligens, van fantáziája, jókat lehet vele beszélgetni stb :)

A zárkózottság ha kezelhető akkor nem vészes.

amúgy miről szól a regény? :D Én is tervezek írni egyet... meg verseket szoktam is.


18/f

2012. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

semmi problémám nem lenne vele :-)


az egyetlen, hogy azon gondolkozz el, hogy hogy lehetne veled megismerkedni, ha egyáltalán nem jársz társaságba, visszahúzódó vagy... így nehéz felfedezni, hogy milyen vagy (versírás, érzékeny lelkűség, stb) szóval ki kellene találnod, hogy milyen helyekre mész el, találni olyan fórumot, beszélgetős oldalt, ahol hozzád hasonlóak fordulnak elő, és esetleg az ott kialakult ismeretségből barátság, majd talán szerelem is lehet! :-)

2012. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy művész barátom van (fiú),de ő csak barát,semmi több.
2012. ápr. 11. 20:42
 19/22 anonim ***** válasza:
ahh tul kedves vagy hogy kigunyoljalak :) biztos nagyszeru lany lehetsz... legalabb is belulrol. aztan hogyan nezel ki azt meg nem tudhatom.
2012. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ettől nem vagy elvont figura, csupán van egyénisége amit ki tudsz fejezni a műveid által :)

én is ilyen vagyok , de eddig ez senkit sem zavart a környezetemben :)

2012. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!