Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam el a pasinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a pasinak, hogy nem járnék vele?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

ha lehet minél elöbb...minden egyes perccel csak megnehezíted a dolgát...mond h beszélned kell vele mert nagyon fontos...mindíg legyél komoly...és mond ki amit gondolsz... minden egyes kérdésére válaszolj (mert 99% hogy kérdezni fog vmit)

mond meg neki, hogy szereted őt (már ha szereted) de mint csak barát... és nem akarod, hogy emiatt ne legyetek barátok

ennyi:)

sok sikert...és próbáld meg nem annyira összetörni:)

2009. jún. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hoyg más hogy van vele, de nekem az esett volna pl a legutóbbi alkalommal a legjobban, ha elküld melegebb éghajlatra. Engem a kedves hangnemmel sokkal inkább padlóra lehet küldeni. És, ha már kikosaraz, akkor ne kezdjen el dicsőíteni, hogy mennyire tisztel, meg, hogy én milyen jó ember vagyok, mert alég rosszul hat azután, hogy közlitek az emberrel, hogy nektek semmit nem jelent, és aztán elkezditek ajnározni...

Barátkozni meg ne próbálj... A barátság nem áll ám távol a szerelemtől... És ez a lehető legrosszabb, amit egy lány mondhat: "legyünk barátok".

Remélem, hogy segíthettem. Bár, nem vagyok benne biztos, hogy, ha valaki úgy szeret valakit, mint én, az képes rövid időn belül kiheverni. Én nem vagyok az a minden héten felszedek egy új csajt típus...

2009. jún. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1: bocsi de én csak barátként tekintek rád tudom h ez most nem ide illik de gondoltam jobb időbe tisztázni a dolgokat!!

ezt ha nincs téma akkor megmondod v egy téma végén:D

ennyih

szerintem ez a legnormálisabb bár ez csak szerintem

vagy pedig most nem akarok pasit!!

15/L

2009. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát,annyi hogy igazán helyes srác vagy,meg minden, de nem tudok veled többet elképzelni barátságnál.
2009. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. jún. 22. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak őszintén: "Igazán kedves vagy, hogy rám gondoltál, de ne haragudj én nem szeretnék veled semmilyen kapcsolatot!"

El lehet ezt intézni szépen is. Nem kell megbántani a fiút. Én is elhívtam egy csajt randizni hétfőn, ez volt a válasz: "Lehet róla szó" és kérte hogy még előtte hívjam fel, hogy pontosítsuk, hogy akkor mikor-hol, de hívtam, kicsörgött, aztán semmi, kb 8-9X hívtam, mire már elérkezett a találkozás megbeszélt időpontja, szóval nem tudtam elérni, most nem tudom mi van. Legalább felette volna a telefont és annyit mondott volna, mint amit leírtam neked most, ha már nem akar találkozni, de ne hagyjon kétségek között!

2011. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!