Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk több segítséget kapnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk több segítséget kapnak mint a lányok?

Figyelt kérdés
Ebbe a kategóriába raktam mert ebben a kategóriában figyeltem meg ezt. Csak egy észrevétel de érdekel a véleményetek. Amikor randizásról tesznek fel kérdést lányok akkor kevesebb választ kapnak, főleg akiket az érdekel hogyan kezdeményezhetnének egy fiúnál. HA fordítva van ugyan ez akkor a fiúk sokkal több választ kapnak. (Hozzáteszem ezek az én megfigyeléseim és tapasztalataim amik lehet hogy hibásak) mindenesetre erre szeretnék magyarázatot, ellenérveket.
2012. ápr. 9. 22:52
 1/8 MicreE ***** válasza:
76%
Hát a férfiak egymásnak okos tanácsokat tudnak adni, de egy lánynak már annál inkább komolytalan válaszokat adunk általában jön a sok h****ég, hogy szo***le stb.… ezért. Ez a nagy oka
2012. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pasik válaszolgatnak mert azt hiszik értenek hozzá közben meg otthon verik az anyukájuk 50. születésnapi fotójukra
2012. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

mert megszokott hogy a fiú kezdeményez. mindenkinek van elképzelése arról, hogy mit kellene tennie egy fiúnak ( kivéve természetesen azok a puhapö*sűek, akik felteszik a kérdést)

szal arra hogy mit kéne a fiunak tennie, egy 5 év alatti kislány is tudna válaszolni, de ellenkező eset nem oly megszokott, kevesebb elképzelés, kevesebb válasz

2012. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De miért komolytalanok ezek a válaszok, mikor a kérdés ugyanolyan komoly? Férfiak! erre tudjátok a választ? :D
2012. ápr. 9. 22:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én személyes megfigyeléseim szerint pedig mindkét nem idétlen válaszokat kap.
2012. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MicreE ***** válasza:
Vannak komoly fiúk, de a legtöbb komolytalan minden téren.
2012. ápr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok hülye nő van itt az oldalon ha kell összeterelem őket egy perc alatt.


Hímsoviniszta vagyok , problem ?


Erre válaszolnának rengetegen.

2012. ápr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 asdface ***** válasza:
64%

A nők mindig is magabiztosabbak voltak, ezért ők nem kérdezik meg. A férfiaknak pedig tud fejlődni az ego-juk, ezért képes is túlszárnyalni a nőkét - nem azt mondom a nőké nem tud, hanem a férfiaké sokkal nagyobb mértékben -.

Biztos észrevetted, hogy az ilyen kérdések 90%-a fiatal fiúktól ered és a "tapasztaltabb" sorstársak pedig leírják a tapasztalataikat, amit a kérdező a saját stílusához legközelebb állóan megreformál vagy megfogad. Azt, hogy a válaszok mennyire komolyak a kérdéstől is függ, de képzeld el, hogy te az ezredik gömb vanilliás fagyi után mitcsinálnál? Én valószinű rajzolnék vele egy fekete papírra.

Én ezt vettem észre. :)

2012. ápr. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!