Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit akarhat tőlem? (bőv....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat tőlem? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Hát az a helyzet hogy van egy 17 éves fiúhaverom és nem tudom hogy mit akarhat tőlem (csak netről ismerem) de olyanokat ír hogy ki tudja hogy mi lesz köztünk ha nagyobb leszek meg ilyenek, de amúgy járt csajokkal azalatt az idő alatt mióta ismer, szóval hogy tetszenék neki, az miért lenne esélyes? Nemrég járt egy csajjal, de most már a csajt nem igazán érdekli. De tőlem mit akarhat? Elég gyakran beszélgetek vele facebookon, és nem mindig ír olyan szerelmes stílusban, sőt ő mondja h úgy írok mintha én szerelmes lennék belé vagy vmi ilyesmi... de most komolyan! Milyen szándék lehet benne? Help!

12/L


2012. ápr. 9. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te tényleg 12 éves vagy, ő meg 17, akkor pedofil.
2012. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet h télleg az :/
2012. ápr. 9. 13:33
 3/6 QQRIQqwe ***** válasza:
Pedomcai...Én nem kezdenék ki egy 12 évessel(16 vagyok szerintem ebbe a korba sok az a 4 év különbség)Ha nem találkoztatok élőben akkor lehet hogy képek alapján bejössz neki vagy csak egy k***ög és csak hülyít szóval ha tényleg sok csajjal járt azalatt az idő alatt akkor hagyd mert csak hülyít
2012. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19 vagyok de még 15 éves csajokkal se nagyon csak ritkán :P türelmetlen vagyok ^^
2012. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak szórakozik veled. Ha unatkozom, én is szoktam így hülyülni az egyik haverommal.

23l

2012. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én 19 leszek a barátnőm most lesz 16 és tökéletesen megvagyunk :, 12 évesen mondtam meg neki hogy közöttünk lesz valami csak várja ki , kivárta és lassan 4 éve együtt vagyunk (nem szexelünk, nem is fogunk még egy ideig, nehéz kivárnom de meg fogja érni )
2012. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!