Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet becsajozni Budapesten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet becsajozni Budapesten?

Figyelt kérdés
Próbamunkán vagyok Pesten, nem ismerek itt senkit és barátnőmmel egy hete szakítottam. Valószínűleg még május végéig itt leszek, addig meg kéne egy csaj.

2012. ápr. 4. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
buddapesst buddapest becsodás...
2012. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ajánlom neked a ZP-t, ha nem partipi.sákra vágysz, ha meg inkább az kell akkor a Morrison's-okat. A hajógyárin nem voltam még, de állítólag az már nagyon ribancos. Én most újabban kocsmákba járok, Pinyó, Akácfa, Andersen, Gőte, Mentsvár, mind tele van viszonylag értelmes csajokkal
2012. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ott sehol, beképzelt mindegyik szép lány, a rodnáknál lesz esélyed neked is, de ők unalmasak.
2012. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Gőte, Mentsvár "

hát nem tudom, én ezeken a helyeken nem sok értelmes csajt látok :D

2012. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.


ment a zöld kéz!!!!!!

mert 170%-ig így van.

2012. ápr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A ZP már megszűnt, nem de?
2012. ápr. 5. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Rákoczi tér...pénzt vigyél bőven
2012. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ZP nem szűnt meg, csak átrakták más helyre. most a lágymányosi-híd lábánál van, 1es villamos végállomása
2012. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!