Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki meleg, akkor annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki meleg, akkor annak is tetszenek a lányok, vágyik rájuk sexuálisan?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 4. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az akkor már biszex kisfiam.
2012. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Elvileg nem, azért meleg :)

Ugyanakkor a Kinsey-jelentés óta tudjuk, az emberek nagy része nem 100% meleg vagy heteró, hanem különböző arányban ez is, az is. Lehet, hogy valaki melegnek vallja magát, de időnként megkívánja a szexet nővel is (ami azt illeti, pont nemrég volt egy ilyen témájú kérdés).

2012. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Én totál meleg vagyok, a fiúk érdekelnek, mégis barátnőm van, és le is fekszem vele (szerencsére nem túl nagy az étvágya). Fizikailag jó érzés, attól függetlenül, hogy nem vonz szexuálisan, és egy fiúval 100x jobb.

De a társadalom arra vágyik h én csajjal szexeljek, szal legyen... de vágyni azért nem igazán vágyok rá :P

18/F

2012. ápr. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
NEM, a melegek nem néznek rá semmilyen nőre, nem kívánják meg őket, esélytelen, ez biztos.
2012. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem azért de mi a f@sz köze van a társadalomnak ahhoz, hogy te kivel fekszel le? Semmi.

Nagyon rossz úton jársz ha így akarsz élni. Nem kell kiírnod a homlokodra, de becsapnod se kell senkit...

2012. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

"Nem azért de mi a f@sz köze van a társadalomnak ahhoz, hogy te kivel fekszel le? Semmi."


Ahhoz képes úton-útfélen belepofáznak...

2012. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%

melegként első kézből mondhatom, hogy nem.. sosem volt még olyan, hogy úgy éreztem, hogy most egy lánnyal akarok lefeküdni.. egyszerűen nem vonz, nem érdekel és nem is vagyok kíváncsi, hogy milyen lenne.. :S

nekem csak a barátom kell, őt szeretem és senki mást! mind szexuálisan, mind máshogy. :)


22F meleg

2012. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!